Reklam
Murat YILDIRIM

Murat YILDIRIM


DUYULMAYAN ÇIĞLIK

27 Şubat 2016 - 00:06

Merhaba değerli okuyucularım. (yeniden tanışalım ve hatırlayalım mı....)
Uzun bir ayrılıktan sonra sizlerle yeniden beraber olabilmenin mutluluğunu yaşıyorum.
Her türlü siyasi görüşün uzağında; yalnızca insan odaklı, yüksek kamu yararının korunması adına Ülke coğrafyamızın bir çok alanında insan hayatı insan sağlığı ve ülkemizin çevre davası için tam elli iki yıldır can siperane, isteyerek mücadele vermekteyim.
Aynı şekilde yirmi altı yıldan bu yana da bu güzel kentimizde mücadelemi fahri olarak sürdürmekteyim. Kentimizin trafik,alt yapı,genel çevre güvenliği,hava kirliliği,gürültü kirliliği,katı atıklar konusu,gıda güvenliği,su hijyeni ve sanitasyonu,kıyı güvenliği ve kıyı dinamiği,enerji sorunları (temiz ve yenilenebilir enerji kaynaklarından yararlanma), tarım ve kaynakların korunması, çevre eğitimi vb. çok yönlü konularda yıllarca halkımıza ulaşarak ekiplerimizle topluma bir şey vermeye çalıştık. Bunlara rağmen halkımız için çok şey verdiğimizi söyleyemem.Bunlarla yetinemeyiz.Daha çok şey verebilmeliyiz.
Halkımız daha çok hizmeti hak etmektedir. Ülkemiz içsel ve dış kaynaklı çok yönlü sorunların etkisinde sıkıntılı günler yaşamaktadır.
Bu bakımdan her alanda daha çok çalışmamız ve üretmemiz gerek.
Söz konusu problemlerin de etkisiyle kent nüfusumuz arzu edilmeyen seviyede artmaktadır.
Buna bağlı olarak çevre suçu oransal olarak artarken diğer sorunlar da devasa boyutlara doğru ivme kaydetmektedir. AMAÇ VE HEDEFİMİZ; Sonsuza uzanan zaman içinde çok yönlü olarak kamusal yararın temini için kurumlarımızın çalışmalarına katkı koyabilmek amaç ve hedefimiz arasında yer almaktadır.
Bundan sonraki süreçte de halkımızın hizmetinde ve emrinde olmayı sürdürmek, evrensel bir sorumluluk olarak karşımızda durmaktadır.
Ayrıca tüm yönleriyle bu konularla alakalı gelişen ve gelişecek söylemlerimize yardımcı olan gazetemize, gazete yönetim kurulumuzun değerli üyelerine de şükranlarımı sunuyorum. Yeniden buluşabilmemin mutluluğunu yaşıyorum.
Saygılarımla. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum