Seksiyonel Kapı Nedir?

Seksiyonel Kapı Nedir?
17 Eylül 2021 - 16:34

 

İşyerleri çeşitli nedenlere bağlı olarak güvenlik önlemlerini almakta ve olası sorunlara karşı tedbirlerini artırmaktadır. Sadece işyerlerinde değil garajlarda, otopark alanlarında, depolarda ve daha birçok yerde güvenlik önlemlerinin alınması sağlanmaktadır. Bu önlemler ise daha çok endüstriyel kapıların yer almasıyla mevcuttur. Endüstriyel kapılar arasında yer alan seksiyonel kapı, poliüretan malzemesi kullanılarak üretilmiş olan sandviç panellerden elde edilen endüstriyel bir kapı türüdür. Endüstriyel seksiyonel kapı türlerinin güvenlik dışında çeşitli avantajları da bulunmaktadır. Buna göre ısı yalıtımı sağlaması, bulunduğu alanı soğuk ve sıcak hava akımından, nem ve tozdan korumaktadır. Kuvvetli rüzgarlar ve olası yangınlara karşı da dirençli bir yapıya sahip olan seksiyonel kapılar darbe ve sürtünmelerden de etkilenmemektedir. Olası kazalara karşı tüm güvenlik önlemlerini sunmakta olan seksiyonel kapılar daha çok depo, fabrika, istasyon, garaj gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Seksiyonel Kapı Avantajları

Seksiyonel kapıların bir diğer avantajı ise hem otomatik hem de manuel bir yapıya sahip olmasıdır. Otomatik seksiyonel kapıları uzaktan kumandalı sistem ile birlikte kontrol etmek mümkündür. Orta ve büyük çaplı firmalar tarafından daha çok kullanılan seksiyonel kapıların güvenlik önlemleri almasıyla birlikte sıcak ve soğuğu geçirmemeleri, toz ve neme karşı dirençli olması ve aynı zamanda darbelere karşı da dayanıklı olması en büyük avantajlarındandır. 
Özellikle de üretim sektöründe yer alan ve güvenlik önlemlerini fazlasıyla almayı hedefleyen firmaların seksiyonel kapılarla hedeflerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Fabrika, depo gibi alanlarda daha çok kullanılan seksiyonel kapı fiyatları da yine firmadan firmaya ve kapının yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Seksiyonel Kapı Fiyatları

Endüstriyel seksiyonel kapı almak isteyenlerin seksiyonel kapı fiyatları için araştırma yaparak kendilerine ve firmalarına en uygun olan kapılardan sipariş etmeleri gerekmektedir. Seksiyonel kapı alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de kapının kaliteli, uzun ömürlü ve kullanışlı olmasıdır.
Tüm bu kriterleri bir arada sağlayan ve müşteri memnuniyetini sağlayan Hermes ile sizler de iletişime geçerek istediğiniz seksiyonel kapı için siparişlerinizi verebilir ve istediğiniz bölgeye yaptırabilirsiniz. Daha uygun fiyata en kaliteli kapıları satın alabileceğiniz Hermes ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://hermess.com.tr/seksiyonel-kapi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum