Reklam

Sahil boyunca binlerce çiçek ekiliyor

Büyükşehir Belediyesi Konyaaltı Sahili'nde geniş kapsamlı çalışma başlattı.

Sahil boyunca binlerce çiçek ekiliyor
31 Ocak 2020 - 14:57

Büyükşehir Belediyesi Konyaaltı Sahili'nde geniş kapsamlı çalışma başlattı. Sahil boyunca bakım-onarım işleri yapılırken, peyzaj çalışması da yürütülüyor. Antalyaspor Kavşağı ve Dumlupınar Bulvarı Olbia kavşağı arasındaki daralan yolu trafiği rahatlatmak için genişletiyor.

Konyaaltı Sahili boyunca araç yolu ve kaldırımların bakım onarımları yapılırken, alt yapı tadilatları, su tesisatları yenilemeleri, elektrik tesisatları kontrolleri yapılıyor ve bitki sulama tesisatlarındaki eksiklikler gideriliyor.
Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri Konyaaltı Varyant'tan başlayarak Boğaçayı Köprüsü'ne kadar olan bölümde birbirinden renkli ve farklı türdeki kalıcı bitkileri toprakla buluşturuyor. 20 bin kalıcı bitkinin toprakla buluştuğu sahilde renk cümbüşü yaşanacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi trafiği rahatlatmak için daha önce batı aksını genişlettiği Antalyaspor Kavşağı ve Dumlupınar Bulvarı Olbia kavşağı arasında daralan yolun doğu aksını genişletiyor. Tek şeritli yol trafiği rahatlatması için çift şeritli hale getiriliyor.

DHA
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum