POYD'un ortağı olduğu projenin toplantısı yapıldı

POYD'un ortağı olduğu projenin toplantısı yapıldı
23 Haziran 2022 - 13:40

Namık Kemal KILINÇ/SERİK, (DHA) - PROFESYONEL Otel Yöneticileri Derneği'nin (POYD) ortağı olduğu Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Projesi'nin ikinci uluslararası proje toplantısı ve karma eğitim etkinliği İspanya'da yapıldı.

Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibe ile desteklenen, POYD'un ortağı olduğu 'Development of the Digital Marketing Competence of Adult Learners for Small and Medium-sized Tourism Enterprises (SMTEs) in Europe' isimli Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Projesi'nin ikinci uluslararası proje toplantısı ve karma eğitim etkinliği İspanya'nın Huelva şehrinde yapıldı.

POYD Başkanı Ülkay Atmaca, İspanya'da yapılan toplantıda hakkında bilgi verdi. Atmaca, "Karma eğitim etkinliği kapsamında küçük ve orta ölçekli turizm işletmeleri çalışanlarına, yöneticilerine ve bu işletmelerde çalışma potansiyeli bulunan öğrencilere turizm işletmelerinde dijital pazarlama ile ilgili çeşitli konularda eğitimler verildi. Eğitim verilen konular arasında pazarlama ilkeleri ve dijital pazarlama stratejileri, web sitesi tasarımı ve kalitesi, içerik pazarlaması, dijital reklamlar, dijital dağıtım kanalları, arama motoru optimizasyonu, sosyal medyada pazarlama, mobil pazarlama, e-postayla pazarlama ve web analizleri ve performans ölçümü yer aldı. Ayrıca yapılan proje toplantısında dijital turizm pazarlaması ile ilgili eğitim ünitelerinin ve yeterlilik çerçevesinin nasıl geliştirilebileceği tartışıldı" dedi.

FOTOĞRAFLI


DHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum