Kadınların Göz Bebeği Elmas Bileklik

Mücevhere ve takılara düşkünlükleri ile bilinen kadınlar; özellikle kolye, küpe ve bilekliklere büyük ilgi gösterirler.

Kadınların Göz Bebeği Elmas Bileklik
25 Mart 2020 - 12:33

Mücevhere ve takılara düşkünlükleri ile bilinen kadınlar; özellikle kolye, küpe ve bilekliklere büyük ilgi gösterirler. Bir bayan ne kadar şık ve zarafetli giyinirse giyinsin takıları olmadan eksiktir ve görüntüyü tam anlamıyla tamamlayamazlar. Hele bazı mücevherler vardır ki onların bayanda apayrı bir yeri bulunmaktadır. Elmas bileklik ilk sıralarda yer alan bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Elmas oldukça değerli bir taştır. Sert olmasından dolayı ziynet eşyalarında ve endüstride kullanılmaktadır. Bu değerli maden, birçok mücevherde işlenerek göz alıcı bir güzellik oluşturmaktadır. Işığı kırma özelliği sayesinde de pırıl pırıl ve ışıltılı görüntüsüyle herkesi güzelliği ile büyülemektedir. Elmasın değerini ölçmek için karat tabiri kullanılır. 200 miligrama eş olan bir karat elmas, ebadı büyüdükçe değeri de artmaktadır.

Elmas Bileklik Çeşitleri
Kendinize ya da sevdiğinize almak için bileklik seçimine gittiğinizde oldukça zorlanırsınız. Birçok model ve seçenek arasından birini seçmek heyecanlı bir durum olsa da oldukça zordur. Bilekliği kolunuzda hayal etmek, ışıltılı görüntüsünü seyrederken kendinizden geçmek yaşanılan olayların arasındadır. Yani bu duygular çoğu mücevher meraklısı olan bayanların yaşadığı sıradan olaylardır.

Hepsinin şekli farklıdır. Bileklikte yer alan elmasların sayıları ve büyüklükleri de farklıdır. Bazıları pırlanta taşlarla süslenmiş olabilir. Tek sıra ya da iki sıra olarak dizayn edilmiş de olabilir. İncecik zarif bir görüntüye sahip olanların yanı sıra daha gösterişli olanları da bulunmaktadır. İçinizin titrediği elmas bileklik bütçenizin yettiği karat da sizin olabilir. https://www.lizaypirlanta.com/elmas-bileklik en güzel elmas bileklikleri bu sayfadan bulabilirsiniz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum