Bebek Oto Koltuğu

Bebeklerin araçlarda annelerinin kucağında oturması en güvenli olarak bilinse de onlar için asıl güvenli olan sistem bebek oto koltuğu sistemidir.

Bebek Oto Koltuğu
25 Mart 2020 - 12:32

Bebeklerin araçlarda annelerinin kucağında oturması en güvenli olarak bilinse de onlar için asıl güvenli olan sistem bebek oto koltuğu sistemidir. Araçların iç kısmında koltuğa monte edilen bebek koltukları özel güvenlik sistemleri sayesinde bebeğinizin zarar görmesine engel olacaktır. Öncelikle oto koltuklar dayanıklı malzemelerde yapılmaktadır. Bu koltuğun araç koltuğuna monte edilmesi işlemi yapıldıktan sonra bebek bu koltuğun içine oturtulur. Sonrasında bebeğin güvenliğini sağlayan kemerleri bağlanır. Bebeğin baş kısmını koruyacak olan bölüm bu koltukların en önemli bölümleridir.

Bebek Oto Koltuğu ve Güvenli Yolculuklar
Bebeğinizi yanınıza alarak aracınızla yolculuk yapacaksanız işte bu durumda bir bebekler için oto koltuğuna ihtiyacınız olacaktır. Bebeğinizi en az sizin kadar kucaklayacak ve koruyacak olan bu koltuklar sayesinde güvenli yolculuklar yapabilirsiniz. Bebek oto koltuğu modelleri bebeğin kilosuna ve yaşına göre değişiklik göstermektedir. Bu koltuklar bebek küçük iken daha çok bedeni ve başı koruyacak şekilde tasarlanırken 12 yaşa kadar kullanılabilen ve sadece koltuk olarak monte edilen modeller de bulunmaktadır.  Tüm bu modelleri inceleyerek satın almak isterseniz https://www.kraftbaby.com/oto-koltuklari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum