Reklam
Reklam

Yüzük Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Yüzük Modelleri Nerelerde Kullanılır?
25 Mayıs 2021 - 14:19
Yüzük, günlük hayatta veya özel anlarda görünüşümüze güzel bir hava katmak için oldukça iddialı bir aksesuardır. Nişan ve evliliğin bağlılık anlamına gelen özel bir sembolüdür. İlk kullanım zamanı eski çağlara dayanmaktadır. Günümüz çağına gelene kadar daha estetik hale gelmiştir. Yüzük modelleri hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği birçok çeşit vardır.

Yüzük Modelleri Çeşitleri
Yüzük modelleri çeşitlerinde iki tür vardır. Altın ve pırlantadır. Kadınlar en çok pırlanta yüzük modellerini seçiyor. Pırlanta yüzük çeşitlerinde tektaş, beştaş, zümrüt, yakut, safir, yarım tur yüzük, tam tur yüzük, tria yüzük çeşitleri vardır. Altın yüzük çeşitlerinde ise tektaş, beştaş, alyans, tam tur yüzük çeşitleri vardır.

Yüzük Modelleri Tektaş
Tektaş yüzük modelleri kadınların evlilik teklifinde en çok beklediği yüzük modelidir. Zarif, eşsiz güzelliği sayesinde gözleri kamaştırır. Ayrıca sevgililer gününde, yıldönümünde, doğum günlerinde de armağan edilebilir bir modeldir. 0.03, 0.04, 010, 0.12, 0.15, 0.18, 0.20 0.60 ve 2 karata kadar bütçenize göre birçok karat büyüklükleri vardır. Karat, pırlantanın ağırlığıdır sizler de çeşitli yüzük modellerini  https://www.lizaypirlanta.com/yuzuk sitesinden temin edebilirsiniz.
 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum