Tütüncü'ye müze teşekkürü

Sanayici ve iş adamlarından oluşan Salı Grubu, Bir Zamanlar Antalya Müzesi hizmetinden dolayı Başkan Hakan Tütüncü'ye teşekkür mektubu gönderdi.

Tütüncü'ye müze teşekkürü
28 Kasım 2019 - 18:04

Sanayici ve iş adamlarından oluşan Salı Grubu, Bir Zamanlar Antalya Müzesi hizmetinden dolayı Başkan Hakan Tütüncü'ye teşekkür mektubu gönderdi.

Salı Grubu üyeleri, geçen hafta Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün daveti üzerine Dokuma Fabrikası'nın idari binasında oluşturulan  'Bir Zamanlar Antalya Müzesi'ni gezdi. Bu gezinin ardından Salı Grubu, müze hizmetinden duydukları memnuniyeti bir mektupla dile getirdi. Salı Grubu Başkanı Muharrem Koç ve üyeleri tarafından imzalanarak, Tütüncü'ye gönderilen teşekkür mektubunda şu görüşlere yer verildi:

DOKUMA, ÖRNEK TEŞKİL EDİYOR
 “Salı Grubu'na yaptığınız nazik davet sonrasında sıcak ev sahipliğiniz sayesinde 20 Kasım Çarşamba günü ailelerimizle birlikte unutulmaz bir 'Antalya Müzesi' gezisi yaptık. Müzenin resmi açılışı öncesinde, bizim için en ince ayrıntısına kadar planlandığını hissettiğimiz bu etkinlik, Kepez'in ve Antalya'nın sizin gibi bir yerel yöneticiye sahip olmasının sağladığı büyük faydaları bize bir kere daha gösterdi.  Dokuma'ya, kol kanat gererek, Antalya'nın kültür mirasına sahip çıkan bu medeni duruş, şehrin ileri gelenlerine, aydınlarına ve sakinlerine örnek teşkil ediyor. Bir kuyumcu titizliği ile oluşturduğunuz 'Bir Zamanlar Antalya Müzesi' şehrin tarihini yeniden inşa ediyor ve belleklerde kalıcı iz bırakıyor. Size, Antalya'ya yaptığınız bu önemli hizmet için şehrin sevdalıları adına teşekkür ederiz. Yolunuz açık olsun."

TÜTÜNCÜ: HER ŞEY ANTALYA İÇİN
Başkan Hakan Tütüncü de sosyal medya hesaplarında paylaştığı teşekkür mektubunun fotoğrafının altına, “Salı Grubu'nun tüm üyelerine gönül dolusu şükranlarımı sunuyorum. Şehir hepimizin ve her şey Antalya için" notunu yazdı.

DHA
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum