Sözen'den örnek çalışana ödül

Sözen'den örnek çalışana ödül
28 Kasım 2023 - 16:40

MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yol kenarında zarfın içinde bulduğu 1500 lirayı sahibine teslim eden Manavgat Belediyesi çalışanı İsmail Çetin'i makamında ağırlayarak ödüllendirdi.

Ekim ayında Sarılar Mahallesi'nde yol kenarında içerisinde 1500 lira olan zarf bulan İsmail Çetin, zarfın üzerindeki telefon numarasını aradı. Bir öğrencinin servis parası olduğu öğrenilen zarf, İsmail Çetin tarafından sahibine teslim edildi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, duyarlı davranışı dolayısıyla İsmail Çetin'i makamına davet etti. İsmail Çetin, "Bu yaşıma kadar bir lokma haram yemedim. Yine olsa yine aynısını yapardım. Benim için az da olsa helal lokma yemek en önemli değer" dedi.

Manavgat Belediyesi'nin her bir çalışanıyla gurur duyduğunu belirten Belediye Başkanı Şükrü Sözen, makamında ağırladığı Çetin'e altın hediye ederek örnek davranışından dolayı teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, "İsmail Çetin kardeşimin her şeyden önce duyarlı bir vatandaş olmasından dolayı gurur duydum. 1 lira dahi olsa boğazından haram lokma geçirmeyecek olan insanlarla mesai yapmak ve kente beraber hizmet etmek bana onur veriyor. Kendisine yürekten teşekkür ediyorum" diye konuştu. (DHA) 


DHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum