Reklam

Şahmeran Bileklik

Şahmeran Bileklik
28 Eylül 2020 - 15:36

Şahmeran bütün ihtişamıyla kıvrıldığı tahtında görkemiyle insanları büyüleyen mitolojik bir canlıdır. Şahmeran bileklik modelleri de bundan ilham almış elinizin üstünde kıvrılan ve zarafetiyle insanların bakışlarını üstüne çekecek şık bir takıdır. Bu model ellerinizin güzelliğini ortaya çıkaracaktır.

Şahmeran takı çeşitleri sayesinde yüzük ve bileklik kombini yapmanıza gerek yoktur. Çünkü bu takı tasarımı itibariyle parmağınıza takıldıktan sonra elinizin üstünden şık bir zincir ve ufak taşlarla akarak ilerler ve bileğinize sarılan şık bir bileklik ile biter.

Ellerinizin Zarafetini Ortaya Çıkaran Takı

Bu takı eğer yoğun ve salaş bir görüntü seviyorsanız sizi oldukça memnun edecektir. Elinizin üstünü kapladığı için günlük kullanımda konforunuzdan ödün vermenizi gerektirebilir ama elinizin üstünü şık taşlarla süslediğinden, elinizin üstünde oluşturacağı görüntüye değeceğini söyleyebiliriz.

Şahmeran tarzı bilekliklerin pek çok modeli bulunmaktadır. İsterseniz elinizin üstünü taşlarla süsleyen modeller kullanabilirsiniz yada elinizin üstünden geçen zarif bir zincirin yanında bileklerinizi süsleyen taşların olduğu model de seçebilirsiniz. Şahmeran bileklikmodellerinde tercih edebileceğiniz çok fazla çeşit bulunmaktadır. İsterseniz https://www.lizaypirlanta.com/altin-sahmeran-bileklik sitesine bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum