Reklam

Promarker ile Kolaylık

Promarker ile Kolaylık
29 Aralık 2020 - 12:38
İllüstrayon sanatçılar ve tasarımcılarının yaygın olarak kullandığı promarker, son derece kolaylık sağlayan bir üründür. Bu ürün bu işle uğraşan kişilerin her zaman elinin altındadır. Çünkü çok kolay çizim yapma olanağı tanımaktadır. Bu nedenle çok fazla tercih edilmektedir. Birçok kalemden daha kolay kullanılan promarkerler, belirli tekniklere göre kullanılmalıdır. Doğru seçimleri yaparak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. İlk olarak bu kalemler, canlı çizim yapmayı sağlamaktadır. Boya verme kapasiteleri çok yüksektir. Kullanılan kağıtlar bu boyayı çok hızlı emmektedir. Katmanlı ya da gölgeli bir görünüm katabilmek için bu kalemden faydalanabilirsiniz. Son derece kullanışlıdır.
Promarker Nasıl Kullanılır?
Promarker kullanmak isteyen kişiler bunu kullanmadan önce denemeler yapmalıdır. Esas çizimlerde kullanılmadan önce boş alanlarda denenmelidir. Kuruma - dağılma gibi karakterlerini inceledikten sonra esas çizimlerde de kullanılabilirler. Bu şekilde önlem alabilirsiniz
Ayrıca promarker, ne çok yavaş ne de çok hızlı kullanılmalıdır. Bu durumlar taşmalara neden olabilmektedir. Bu nedenle orta hızlarda kullanılmalıdırlar. Taşan promarker silinememektedir. Denemeler yaparak bunu aşabilirsiniz. Profesyonel işinizde ya da günlük hayatta kullanılabilecek promarker modellerini incelemek için,  https://www.guvensanat.com/promarker  sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum