Pedallar nefes nefese

İLK ETABIN GALİBİ MIHKEL RAIM

Pedallar nefes nefese
20 Şubat 2020 - 19:28

Tour of Antalya'nın ilk etabı olan Antalya - Antalya etabını Israel Start-UpNation Takımı'ndan MihkelRaim, 3 saat 22 dakika 45 saniyelik derecesi ile kazandı.

23 ülkeden 29 takım ve 173 bisikletçinin katıldığı Tour Of Antalya, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı ve turun ana sponsoru olan AKRA Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut’un damalı bayrağı sallamasıyla start aldı.Antalya şehir merkezinde bulunan Kaleiçi mevkiinden etaba başlayan bisikletçiler, 149.2 kilometrelik etapta kıyasıya bir mücadele verdiler. İlk etap olan Antalya - Antalya yarışını Israel Start-UpNation Takımı’ndan MihkelRaim 3 saat 22 dakika 45 saniye ile kazandı.

“MARKA KENT, GÜCÜNE GÜÇ KATTI”
Tour of Antalya’nın gerçekleşmesinde büyük rol oynayan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, “Ülkemizin dünyaya açılan penceresi olarak ünlenen kentimiz bu organizasyonla marka değerine güç katmıştır. Her yıl daha da artan katılım sayısı bu sene adeta tavan yapmış 23 ülkeden 173 bisikletçi organizasyona adeta koşarak gelmişlerdir. Tüm sporculara başarılar” dilerim” diye konuştu.

3’ÜNCÜ YIL COŞKUSU
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de “Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkesi kutluyoruz. Tour of Antalya’ya katılım bu yıl da yüksekti. Kentimiz Avrupa ve dünyanın her tarafında bilinir ve tanınır hale geldi” dedi.

DHA
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum