Reklam

Pamuğun Yumuşak Yüzü

Pamuğun Yumuşak Yüzü
02 Şubat 2020 - 19:12

Günlük hayatımızda pek çok kullanım alanı olan pamuk; dünyada sanayi, tarım ve ticaret sektörünün en önemli ürünlerindendir. Ülkemizde özellikle Çukurova ve Akdeniz bölgesinde yetiştirilen Pamuk, yumuşacık dokusu, emici özelliği ve cildi tahriş etmeyen yapısı sayesinde bir çok alanda olduğu gibi cilt temizliğinde de gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.
Pamuk, günlük hayatımızda en çok kullandığımız ürünlerden biridir. İşlenmiş haliyle kumaşlarda kullanılan pamuğun haricinde, cilt temizliğinde de kullanılan pamuk, yumuşacık ve ipeksi dokunuşuyla kozmetikte her zaman tercih gören bir üründür.
Pamuk Çeşitleri
Kozmetik ürünlerin ciltten arındırılması için kullanılan Pamuk, kadınların vazgeçemediği ürünlerden biridir. Yumuşak dokusu ve nem çekme özelliği sayesinde, ciltte herhangi bir aşınma ya da hasara sebep olmadan temizlenmesine yardımcı olmaktadır.
Pamuk birçok şekilde piyasada bulunmaktadır. Çubuk şeklinde bulunan makyaj düzeltme pamuğunun yanında, klasik pamuklar ve oval, yuvarlak ya da kare şeklindeki makyaj temizleme pamuğu da bulunmaktadır. https://www.cosmetica.com.tr/pamuk/ sayfasından her cilt yapısında rahatlıkla kullanılabilen ve istenilen şekil ve amaca uygun ürünlere ulaşmanız mümkündür.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum