Reklam

Oryantiring Festivali sona erdi

ANTALYA'nın Alanya ilçesinde düzenlenen 6. Uluslararası Alanya Oryantiring Festivali sona erdi.  Festivalde 17 farklı ülkenin 62'den fazla kulübünden katılan; 10 yaşından 80+ yaşına...

Oryantiring Festivali sona erdi
31 Ekim 2020 - 17:24

ANTALYA'nın Alanya ilçesinde düzenlenen 6. Uluslararası Alanya Oryantiring Festivali sona erdi. 

Festivalde 17 farklı ülkenin 62'den fazla kulübünden katılan; 10 yaşından 80+ yaşına kadar 46 farklı kategoriden kadın ve erkek toplamda 360'ın üzerinde sporcu mücadele etti. Festival, 5 gün boyunca Aromatik Cennet Vadisi, Gedevet, Alanya Çarşı, Cebeli Reis, Kızılkule Tophane Mahallesi'nde gerçekleştirildi. Pandemi şartlarına uygun olarak gerçekleştirilen organizasyonda sporcular harita ve pusula yardımıyla belirlenen noktaları buldu.

Kızılkule Meydanı'nda yapılan ödül törenine; Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İl Gençlik ve Spor Müdürü Yavuz Gürhan, Alanya İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Nazif Emre Kıldırgıcı, Konyaaltı İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Buğrahan Bozkurt, Alanya Emniyet Müdürü Alper Avcı, Alanya Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mehmet Zafer Peker, sporcu ve aileleri katıldı. Dereceye giren sporcular madalyalarını protokol tarafından aldı.


DHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum