Reklam

OKEANOS TERCÜME

OKEANOS TERCÜME
30 Aralık 2020 - 13:47
Rusça tercüme ve Rusça çeviri taleplerinizde Okeanos Tercüme’den profesyonel hizmetlerinden yararlanarak çeviri projelerinizde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.
Rusçanın Önemi
Rusya dünyada en çok konuşulan altıncı dildir. Gezegendeki en büyük ülke olan Rusya’nın resmi dili olan Rusça, aynı zamanda Belarus, Kazakistan ve Kırgızistan’da konuşulmaktadır. Ayrıca birçok ülkede anlaşılmaktadır. Bu ülkeler Ukraynaca, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Özbekistan ve Baltık ülkeleridir.  Rusya’nın bu denli yayılmış bir dil olması Rusçaya önem kazandırmaktadır.
Rusça Tercüme ve Rusça Çeviri İhtiyaçları
Rusçanın geniş kitlelere yayılmış bir dil olmasından dolayı, belgelerinizin Rusçaya çevirisi, şirketinizin Rusça konuşulan ülkelerde büyümesi için anahtar niteliği taşımaktadır.
Belgelerin veya web sitelerin Rusça çeviri işlemi, Rus pazarlarında kendilerini göstermek isteyen şirketler için önemli bir adımdır. Rusya’daki birçok şirketle bağlantıda olan Türk şirketlerin belgelerini tercüme ettirmek istemesi Rus ortaklarıyla iletişimlerini güçlendirmektedir. Şirket kuruluş işlemlerinde sözlü Rusça çeviri ve Rusça tercüme büyük rol oynamaktadır.
Vize, vatandaşlık, çalışma ve ikamet izni başvuruları, eğitim başvuruları, evlilik ve boşanma işlemleri için Rusça çeviri ve Rusça tercüme ihtiyacı doğmaktadır. Sağlık turizmi kapsamında Rusça tercüme hizmeti büyük önem taşımaktadır.
Rusça Tercüman Talepleri
Okeanos Tercüme, Rusça tercüman arayışlarınızın getirebileceği zorluğun farkında olarak uzman Rusça tercüman kadrosu ile profesyonel hizmet sağlar. Kaliteli hizmet alabilmeniz adına proje yöneticilerimiz, her iki dili de akıcı bir şekilde konuşabilen Rusça tercümanları tercih etmektedir. Tercümanlarımız uzun yıllardır noter yeminli bulunan kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Rusça tercümanlarımız herhangi bir uzmanlık alanı bulunan ve dil becerileri gelişmiş kişilerdir.
Şirket kuruluş işlemlerinizde, iş toplantılarınızda, telekonferans görüşmelerinizde Rusça sözlü tercüme hizmetimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda noterde gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizde, nikah ve tapu işlemlerinizde Rusça yeminli tercümanlarımızla üst düzey hizmet sizlerle buluşturulmaktadır.
Ticari Rusça Çeviri ve Rusça Ticari Tercüme
Küreselleşme, iş ve pazarlama çevirilerini vazgeçilmez kılmaktadır. Şirketinizin Rusya’daki işini geliştirmek istemeniz halinde, şirket belgeleriniz için mutlaka Rusça çeviri işlemi gerekmektedir. Bir pazarlama veya ticari çeviri işlemi yalnızca bir diden diğerine çeviri olarak görülmemelidir. Ticari çeviriler yerel kültüre adaptasyon, piyasa, ekonomi ve ticari alanda bilgi deneyimini de gerektirmektedir.
Okeanos Tercüme, Rusça ticari veya pazarlama çevirisi taleplerinizde alanında uzman ve deneyimli Rusça tercümanlarıyla hizmet vermektedir. Böylelikle Rusça tercüme dokümanlarınızda doğruluk ve güvenilirlik yakalanmaktadır.
Ticari Rusça Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Dokümanlar Nelerdir?
Broşürler, kitapçıklar, kartvizitler, web siteleri, kataloglar, sunumlar, ticari sözleşmeler, ticari yazışmalar, gümrük, nakliye ve taşımacılık evrakları çevrilmektedir.
Tıbbi Rusça Çeviri ve Tıbbi Rusça Tercüme
Gerek tıbbi çalışmaların yurt dışında tanıtımı, gerek tıbbi cihazların yurtdışına satışı, gerekse sağlık turizmi kapsamında Rusça tıbbi çeviri talep edilmektedir. Ancak, tıbbi belgenizi en uygun şekilde tercüme edebilecek bir tercüme bürosu bulmak kolay değildir.
Okeanos, tıbbi jargon, tıbbi terminoloji ve tıbbi çeviri konusunda kapsamlı eğitime sahip tercümanlarıyla Rusça tıbbi çeviri hizmeti sunmaktadır. Bilindiği üzere tıp alanındaki herhangi bir hatanın çok ciddi sonuçları bulunmaktadır. Okeanos, bunun bilincinde olarak sadece deneyimli ve kalifiye tıbbi çevirmenlerle çalışmaktadır. Rusça tercümanlarımız tıbbi alanda uzman ve her iki dile de eşit derecede sahiptir. Böylelikle sizler için yüksek kalitede ve doğrulukta hizmet sağlamak adına ciddiyet içerisinde çalışırlar.
Tıbbi Rusça Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Dokümanlar Nelerdir?
Klinik araştırmalar, doktor raporları, tahlil sonuçları, tıbbi makaleler, web siteleri, broşürler, anketler, hasta onam ve bilgilendirme formları vb. çevrilmektedir.
Rusça Web Site Çevirisi ve Rusça Web Sitesi Tercümesi
Günümüzde çevrimiçi dünya, dünyaya açılma ve işinizi uluslar arası olarak genişletmek için birçok olanak sunmaktadır. Her şey, işletmeniz için dünyaya açılan bir pencere olan web sitenizle başlar. Daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitenizin hedef pazarların diline çevrilmesi önemlidir.
Okeanos, Rusya’da ürün veya hizmet satmak isteyen birçok firma için Rusça web site çevirisi hizmeti sunmaktadır. Böylelikle işletmelerin ürün ve hizmetlerini yurtdışına tanıtması ve pazarlaması bağlamında katkıda bulunmaktadır.
Teknik Rusça Çeviri ve Teknik Rusça Tercüme
Küreselleşme ile birlikte firmalar çeviri bürolarının hizmetlerinden daha fazla yararlanmaya başlamıştır. Ürünlerini uluslar arası olarak ihraç ederek diğer pazarlara açılmak isteyen firmalar için teknik çeviri bir zorunluluk haline gelmiştir.
Teknik belgelerin tercümesi karmaşıktır ve en önemlisi, ürün nasıl çalıştığını anlamak için gerekli teknik terimlere ilişkin kapsamlı bir bilgi gerektirir. Bu nedenle Rusça teknik çeviri işlemini gerçekleştiren tercümanların dilbilimsel bilgilerini teknik bilgileri ile birleştirmeleri gerekmektedir. Okeanos’un Rusça tercüman kadrosunda teknik alanda nitelikli ve deneyimli kişiler yer almaktadır.
Teknik Rusça Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Dokümanlar Nelerdir?
Teklifler, kullanım, onarım ve bakım kılavuzları, teknik patentler, teknik şartname, katalog, broşür vb. dokümanlar için Rusça teknik çeviri hizmeti verilemektedir.
Tüm Rusça Çeviri ve Rusça Tercüme Taleplerinizde Okeanos Hizmetinizde
Okeanos Tercüme, müşterilerinin tüm Rusça tercüme ve Rusça çeviri taleplerini karşılayabilecek kapasite, deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. Böylelikle Rusça çeviri ve Rusça tercüme taleplerinizde üst düzey hizmet sunmaktadır.
Rusça çeviri ve Rusça tercüme hizmetlerimiz hakkında [email protected] adresinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlar aracılığıyla da bizlere ulaşabilirsiniz.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum