Reklam

Neutrogena İle A dan Z ye Bakımınızı Tamamlayın

Neutrogena İle A dan Z ye Bakımınızı Tamamlayın
28 Eylül 2020 - 15:25

Neutrogena bakım ürünlerinden güneş koruma faktörlü ürün dudak nemlendirici etkisi ile çatlayan dudakları nemlendirmede etki sağlar. Güneşten cildinizin yanı sıra dudaklarda hava şartlarından dolayı etkilenebilir zaman zaman çatlamalar v kurumalara maruz kalabilir. 

Bakım ürünü Neutrorogena Güneş Koruma Faktörlü SPF20 Dudak Nemlendiricisi yazın ve kışın dudaklarınızın korunmasını sağlar çatlamayı ve kurumayı önler. Geniş ürün zincirine sahip Neutrogena bakım ürünlerinden cildinizi düşünen bir üründe Norveç formülü ile üretilmiş hızlı emilebilen bakım kremidir. Cildinizin dış faktörlere karşı korunmasında faydalıdır. Cildin nemini koruyan yapıda olan E vitamini içeriğe sahip olan ürünü temiz cilde uygulayarak kullanmanız önerilir. Normal cilt tipleri için oldukça uygun bir bakım kremidir. 

Cildinizin Dostu Neutrogena   

İçeriğinde B3 vitamini barındıran cilt bakım ürünü Neutrogena Radiance Boost canlandırıcı etkisi ile cildinize ışıltı sağlar. Yumuşak bir cilde sahip olmak için ve gün boyu cildinizin yorgunluğunu atmanız için kullanacağınız canlandırıcı bakım kremi ile sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildi hassas olanların tercih edeceği ürün temiz cilde uygulanarak kullanılır. Maskedeki beyaz filmi çıkarıp yüzünüze yerleştirerek maskeyi 15 ila 30 dakika arasında cildinizde bekletmeniz gerekmektedir. Maskeyi çıkarttığınızda kalan jeli ile yüzünüze ve boynunuza masaj yolu ile yedirebilirsiniz. Tüm ürünlere https://www.kozmela.com/neutrogena adresinden ulaşabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum