Reklam

Muratpaşa cimnastikçileri ödüllendirecek

MURATPAŞA Belediyesi, Kadın Ritmik Cimnastik'te Türkiye'ye ilk kez Avrupa şampiyonluğu kazandıran milli takımda yer alan Muratpaşa Belediyespor'da yetişen Azra Akıncı ve Türkiye 2'ncisi...

Muratpaşa cimnastikçileri ödüllendirecek
02 Aralık 2020 - 16:20

MURATPAŞA Belediyesi, Kadın Ritmik Cimnastik'te Türkiye'ye ilk kez Avrupa şampiyonluğu kazandıran milli takımda yer alan Muratpaşa Belediyespor'da yetişen Azra Akıncı ve Türkiye 2'ncisi Işıl Alaş'la antrenörlerini ödüllendirecek.

Muratpaşa Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısı belediye kültür salonunda gerçekleştirildi. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal başkanlığında, pandemi önlemleri alınarak yapılan meclis toplantısında, Kadın Ritmik Cimnastik'te Türkiye'ye ilk kez Avrupa şampiyonluğu kazandıran milli takımda yer alan ve Muratpaşa Belediyespor'da yetişen Azra Akıncı ve antrenörü Zlatka Sılatüzken ile yine Muratpaşa Belediyespor'un milli sporcusu, Türkiye 2'ncisi Işıl Alaş ve antrenörü Sara Staykova'nın ödüllendirilmesi görüşüldü. Azra Akıncı ve Işıl Alaş'la antrenörlerinin ödüllendirilmesi için verilen önerge Gençlik ve Spor Komisyonuna havale edildi.


DHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum