LÖSEV GÖNÜLLÜLERİ BULUŞTU

Türkiye genelinde düzenli ve sık sık bir araya gelen LÖSEV gönüllülerinin Antalya Buluşması, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katılımıyla gerçekleşti

LÖSEV GÖNÜLLÜLERİ BULUŞTU
10 Şubat 2020 - 17:34 - Güncelleme: 10 Şubat 2020 - 17:36

Türkiye genelinde düzenli ve sık sık bir araya gelen LÖSEV gönüllülerinin Antalya Buluşması, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katılımıyla gerçekleşti. Antalya’da 20 bini aşan ve hızla büyüyen gönüllü toplantısına, 100’e yakın gönüllü katıldı.

1998 yılında kurulan ve ülkemizde 10 ayrı şehirden tüm Türkiye’ye hizmetlerini sunan LÖSEV, bugün 5 milyona yaklaşan gönüllü sayısı ile alanında, ülkemizin ve dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu oldu. Antalya'da 2012 yılında başlayan çalışma ve hizmetlerine 2019’da LSV Dükkan Mağazası'nı da ekleyen LÖSEV, çalışmalarını Akdeniz Bölge genelinde güçlenerek sürdürüyor. Tüm çalışmalarını gönüllü ordusunun destekleri ile sürdüren Vakıf, bağımsız araştırma sonuçlarına göre Türkiye'de halk tarafından da en güvenilen, en şeffaf, halka en yakın ve en samimi sivil toplum kuruluşu olarak gösteriliyor.

LÖSEV GÖNÜLLÜLERİ BULUŞTU
Türkiye genelinde düzenli ve sık sık  bir araya gelen LÖSEV Gönüllüleri Antalya Buluşması geçtiğimiz hafta Yemen Kahve destekleri ile Yemen Kahve Dedeman'da hayata geçirildi. Antalya'da 20 bini aşan ve hızla büyüyen gönüllü toplantısına 100’e yakın gönüllü katıldı. Toplantının katılımcılarından biri de, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu. LÖSEV kurulduğundan bu yana çalışmalarını takip ettiğini, LÖSEV çalışmalarına daima tam destek vereceğini ifade eden Tütüncü, Antalya şehrine katkı sağlayan LÖSEV gönüllülerine de teşekkür etti. Dönem çalışmalarının görüşüldüğü ve yeni gönüllülerle tanışılan toplantı yakın dönem çalışmalarının planlanması ile tamamlandı.

Haber Merkezi
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum