Kütük Masa

Kütük Masa
25 Kasım 2019 - 12:18

Ahşap türünün doğal ürünlerinden olan kütük masalar son zamanlarda sık sık kullanılmaktadır. Kişiye özel imalat seçenekleri ile de üretilebilen kütük masa, mobilya sektörü için önemli malzemeler arasındadır. Diğer ismiyle doğal masa olan kütük masa, ağacın doğal yapısı bozulmadan üretilir. Ağaçların kendilerine ait yapısının korunmasıyla üretilen masalar modern hayatta önemli bir yere sahiptir. Konforlu ve modern dekorasyonlar için kullanılabilir. Kütük masalar çeşitli yapılarda ve özelliklerde üretilmektedir.
Kütük Masa Özellikleri
Çeşitli alanlarda doğallık amaçlarıyla kullanılan kütük masaların üretimi farklı ağaçlar kullanılarak yapılmaktadır. Yerli ve ithal ağaçlardan yapılan kütük masalar; ardıç, meşe, ceviz ve çınar türü gibi birçok ağaç türünden yapılabilir. Sert ağaçlar tercih edilmektedir. Bu ağaçların yapıları ve özellikleri farklı olabilmektedir.  Bu ağaçlar arasında en çok tercih edilen ağaç ise çeşitli renk tonlarına sahip olması nedeniyle ceviz ağacıdır.
Kütük Masa Kullanım Alanları
Birçok ağacın işlenmesiyle üretilebilen kütük masalar çeşitli alanlarda kullanılabilir. İç dekorasyon alanlarında önemli bir yere sahip olan kütük masa; TV ünitesi, kitaplık, sehpa ve masa olarak kullanılabilir. Doğal ve estetik açıdan güzel bir görünüm sağlar. https://salkimorman.com.tr/kutuk-masa.htm adresi üzerinden kütük masaları inceleyebilirsiniz.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum