Reklam

Kablosuz Kulaklıkta Yeni Dönem: Xiaomi Airdots

Stereo ses çıkışı sağlayan ve kablosuz kulaklık teknolojisini bir ileri seviyeye taşıyan Xiaomi Airdots size birçok avantaj sağlıyor.

Kablosuz Kulaklıkta Yeni Dönem: Xiaomi Airdots
01 Eylül 2020 - 12:02

Stereo ses çıkışı sağlayan ve kablosuz kulaklık teknolojisini bir ileri seviyeye taşıyan Xiaomi Airdots size birçok avantaj sağlıyor. Pratik ve kolay kullanım ile dikkat çekenbu cihazları cimri.com üzerinden inceledik. Xiaomi Airdots kablosuz kulakların genel özelliklerini yazımızda bulabilirsiniz.


10 Metre Kullanım Mesafesi
Xiaomi Airdots kablosuz kulaklıkları bluetooth bağlantısı ile 10 metre mesafeye kadar kullanabilirsiniz. Cihazınız uzakta olsa bile bu kulaklıkları çalıştırabilir ve performans kaybı yaşamadan pratik olarak müzik dinleyebilirsiniz. Kablo sorununu ortadan kaldıran Xiaomi Airdots, uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir ve kaliteli bir ses çıkışı ile orjinal ses frekansları elde edebilirsiniz. Kullanım alanı geniş olan bu cihazlar, müziğin yanı sıra video seslerini de yüksek kalitede verir.Mikrofon ile Sesli Konuşma
Telefon ile doğrudan temas etmek istemiyorsanız Xiaomi Airdots kullanarak sesli aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle daha hijyenik ve sağlıklı bir iletişim sağlamış olursunuz. Mikrofon kalitesi yüksek olan bu cihazlarda parazit meydana gelmez ve sesi olduğu gibi karşı tarafa iletir. Aynı şekilde karşı taraftan gelen sesi en net şekilde duyabilirsiniz. Mikrofon özelliği sayesinde cihaz üzerinden ses kaydı yapabilirsiniz ve kaydettiğiniz sesi tekrar dinleyebilirsiniz.


5 Saat Kullanım
Xiaomi Airdots kulaklıkları şarj ederek 5 saat boyunca kesintisiz kullanabilirsiniz. Böylelikle tek bir şarj ile uzun saatler cihazı çalıştırabilirsiniz. Xiaomi Airdots 2,5 saat gibi kısa bir sürede kolay bir şekilde şarj olur. Elektriğin olduğu her yerde bu cihazları şarj yapabilir ve şarjı dolduktan sonra direkt kullanmaya başlayabilirsiniz. Airdots cihazların rengi genelde koyudur ve hafifliği ile dikkat çeker. Diğer yandan kablosuz olması size avantaj sağlar. Aynı zamanda şarj olurken bu kulaklıklar kullanılabilir.


Ergonomik Boyutlarda Pratik Kullanım
Kulaklık seçiminde genel olarak dikkat edilen en önemli unsurlardan biri de cihazın boyutudur. Xiaomi Airdots kablosuz kulaklıklar ergonomic bir tasarıma sahiptir. Bu cihazları cebinizde taşıyabilir ve çantanızda muhafaza edebilirsiniz. Küçük boyutlarda üretilen Airdots kulaklıklar kulak içi ile doğrudan temas ederek dışarıya ses sızdırmaz. Böylelikle gürültü kirliliğinin önüne geçilir v eses kayıpları yaşanmaz. Gürültü engelleme özelliği ile bir adım öne çıkan bu cihazlarda dokunmatik sensor bulunur. Ayrıca bas özelliği de bulunan kulaklık farklı tür müzikleri en iyi şekilde çalar.


Ekonomik Fiyatlar
Her bütçeye hitap eden Xiaomi Airdots ile müzik dinleme artık daha kolay olacak. İstediğiniz satış noktasından bu kulaklıkları satın alabilir ve internet üzerinden sipariş vererek cihazı temin edebilirsiniz. Diğer yandan bu kulaklıklar ekstra bir bakım gerektirmez ve size ek masraf çıkarmaz. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olan Xiaomi Airdots kolay muhafaza edilir. Tasarım olarak dayanıklı malzemelerden üretilen bu cihaz, modern fabrikalarda el değmeden üretilmiştir ve doğrudan tüketicilere sunulmuştur. Cihazı özel bir kılıfta ya da küçük bir kutu da saklayabilirsiniz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum