Reklam

Kablonet ile Yüz Güldüren Sınırsız İnternet

Kablonet ile Yüz Güldüren Sınırsız İnternet
13 Kasım 2020 - 11:58

Günümüz şartlarında hızlı ve kesintisiz internetin önemi bir hayli artmış durumda. Uzaktan eğitim gören çocuklar, işlerini evden devam ettiren çalışanlar, oyun oynayan gençler ve en sevdiği dizilerini online platformlardan takip eden kişiler için artık en önemli şeylerden birisi de hızlı internet. Günümüzde internet hizmeti sağlayan pek çok farklı firma bulunuyor olsa da bu firmaların en kurumsalında dahi yetersiz hizmet sağlayıcılığına rastlanabiliyor. Hizmet verdikleri kullanıcıların interneti sürekli yavaşlıyor, kullanıcılar bağlantı problemi yaşıyor ve kullanıcılar asla teminatı verilen hizmete sahip olamıyorlar.

Öte yandan Kablonet, internet sağlayıcıları arasına ismini altın harflerle yazdırıyor. Oldukça hızlı internet tarifelerini bir hayli erişilebilir fiyat seçenekleriyle müşterilerine sunan Kablonet, hem TV hem de internet konusunda kullanıcıların bir numaralı tercihi oluyor.

Nedir Bu Kablonet?

Türksat A.Ş tarafından yönetilen Kablonet, daha önce Uydunet adıyla hizmet veriyordu. Ancak ilgili marka adı kullanıcılarda soru işareti yarattığından, 2016 yılında Kablonet olarak güncellendi. Hizmetlerinde müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Kablonet, dünya standartlarındaki internet paketlerini oldukça erişilebilir fiyat seçenekleri ile sizlere ulaştırıyor.
Şirket Türksat tarafından yönetildiğinden, diğer internet sağlayıcılarının aksine hedeflenen en büyük metrik kesintisiz hizmet ve müşteri memnuniyeti oluyor. Şu anda Kocaeli, Ankara, Adana, Erzurum, Bursa, Tekirdağ, Gaziantep, Yalova, Konya, Antalya, İstanbul, Edirne, Zonguldak, Manisa, Eskişehir, Balıkesir, Bolu, Mersin, İzmir, Karaman, Erzincan, Kayseri ve Samsun’da hizmet veren Kablonet, gelişmiş alt yapısı ile hava şartları ne olursa olsun kullanıcılarına en kaliteli internet servisini ulaştırmaya devam ediyor.
Kablonet’in internet hizmeti, Kablo TV şebekelerinin bulunduğu tüm lokasyonlara ulaştırabiliyor. Kablonet’in ayrıcalıklarından faydalanmak için başvuru yaptığınızda öncelikle ikamet ettiğiniz lokasyonda gerekli altyapının bulunup bulunmadığına bakılıyor. Şayet altyapı bulunuyor ise bu aşamadan sonraki süreci müşteri hizmetleri devralıyor ve en iyi hizmeti alacağınızdan emin oluyor.

Kablonet’in Evde İnternet Kampanyaları

Özellikle internete en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde geniş ve kapsamlı paketleriyle yüzümüzü güldüren Kablonet, her geçen gün gerçekleştirdiği ARGE çalışmalarıyla internet servisini rakiplerine oranla çok daha kaliteli bir hale getiriyor. İnternet hızı ve servis kalitesi konusunda rakiplerini geride bırakan Kablonet, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırladığı paketleriyle de müşterilerini memnun ediyor.
Kablonet’in benzersiz evde internet kampanyaları ile en iyi hizmeti almak isteyen kullanıcıların telefon hattı kullanmasına dahi gerek kalmıyor. Türksat A.Ş Türkiye’nin tek kablo operatörü olduğundan, internet servisini tüm kullanıcılarına fiberoptik alt yapı aracılığıyla dağıtıyor. Böylelikle internet hizmetinde asla bir yavaşlama ya da kesilme söz konusu olmadan kullanıcılar kullandıkları paketten tam verim alabiliyorlar.
Yediden yetmişe her türlü kullanıcı için farklı paketler kurgulayan Kablonet, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına da başarıyla yanıt veriyor. İnternette geçirdiği zaman kısıtlı olan kullanıcılar için bütçe dostu GB kotalı kampanyalar kurgulanırken, işi ya da uzaktan eğitimi için hızlı internete ihtiyaç duyan kullanıcılar için ise sınırsız paketler kurgulanıyor. Üstelik bu paketlerin fiyatları rakipleriyle karşılaştırıldığında bir hayli uygun oluyor.
Kablonet’in en çok tercih edilen paketleri şunlar oluyor:
  • Dört Dörtlük Kampanya: 16 Mbps 50 GB kotalı Kablonet internet.
  • 3 Ay Bizden Kampanyası: 50 Mbps akıllı sınırsız internet + ilk üç ay bedava.
  • 100 Güldüren Kampanya: 100 Mbps akıllı sınırsız internet. KabloTV üst paketi, altın sinema paketi ve Kablobulut 25gb.

Sizler de Kablonet ile internetin ayrıcalıklı dünyasıyla tanışmak isterseniz hemen internet sitesini ziyaret edebilir ya da sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.
Facebook: https://www.facebook.com/kablonet
Twitter: https://twitter.com/TurksatKablonet


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum