Reklam

İYİ Parti'den Saadet'e ziyaret  

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer ve yönetim kurulu üyeleri,İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Şubaşı ile birlikte, Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen’i makamında ziyaret etti.

İYİ Parti'den Saadet'e ziyaret  
10 Ocak 2020 - 18:01

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer ve yönetim kurulu üyeleri,İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Şubaşı ile birlikte, Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen’i makamında ziyaret etti.

Yerli otomobil ve Libya ile yapılan anlaşmaya ilişkin konuya değinen Saadet Partisi İl Başkanı Ramazan Düzen, yerli otomobilin üretimine karşı çıkmadıklarını ve desteklediklerini söyledi. Düzen, "Yerli otomobil elbette yapılmalıdır. Kesinlikle karşı değiliz; ama biz diyoruz ki bu gidişle siz bu otomobili yapamazsınız. Yerli diyoruz, modeli İtalyanlara yaptırıyoruz. Bizim üretimden bahsederken, yerli otomobilin yüzde 100 yerli yapılabilmesi bizim her zaman idealimizdir. Böyle bir atılımda bulunanlara da kim olursa olsun, iktidara da, elbette destek veririz” dedi.

KUYUMUZU KAZIYORLAR
Libya’ya asker gönderme tezkeresinin TBMM'den geçtiğini hatırlatan Düzen, "Biz prensip olarak asker gönderilmesinin gerektiği bir noktada elbette askerin gönderilebileceğini düşünürüz ancak bazı gerçekleri de aziz milletimiz ile paylaşmayı vazife biliriz. Libya’da bugün kan gövdeyi götürüyor ve kardeş kardeşi vuruyor. Maalesef orada can ve mal güvenliği yok. Peki, ABD ve sözde müttefikimiz NATO nerede? Nerede olduğunu ben söyleyeyim. Hepsi el birliği yapmış Akdeniz’de kuyumuzu kazmaya hazırlanıyorlar. 2011 yılında Libya konusunda meselenin Libya ve Kaddafi olmadığı konusunda uyarmıştık, meselenin Büyük Ortadoğu Projesi ve Büyük İsrail Projesi olduğunu belirtmiştik. Biz bu sebeple eğer buraya destek verilirse bir İslam ülkesinin daha parçalanacağını söylemiştik. İşte bugün geldiğimiz nokta burası" dedi.

VERİLEN HER SÖZÜN TAKİPÇİSİYİZ
İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Temizer ise,  “İYİ Parti eğriye eğri, doğruya doğru diyebilen Türkiye’de sorumlu siyaset anlayışını temsil etmektedir. Yanlışı kim yaparsa yapsın karşısında ve doğru kimden gelirse gelsin yanında durmayı ilke edinmiş bir parti olarak, Türkiye’nin yerli otomobil arzusunu gerçekleştirme çabalarını da elbette ki destekliyoruz. Konunun ciddiyetle ele alınmasını ve 2011’den bu yana her yıl yollarda olacağı söylenen yerli otomobilin artık gerçekten trafiğe çıkmasını bekliyoruz” dedi. Başkan Temizer, İYİ Parti olarak Türkiye’nin kalkınması yolunda her türlü sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Milletimize karşı sorumluluklarımızın bir gereği olarak, yol gösterici ve çözüm üretici siyaset çizgimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Türk milletine verilen her sözün ve her vaadin takipçisi olacağız” diye konuştu.

Haber merkezi
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum