Haydi çocuklar festivale

KEPEZ’DEN ÇOCUK KARNAVALI

Haydi çocuklar festivale
19 Ocak 2020 - 15:01

Kepez Belediyesi, öğrencilerin yarıyıl tatilini aktif ve verimli geçirebilmesi için 'Antalya Sömestir Festivali' düzenliyor. Renkli festival, 22-26 Ocak tarihlerinde Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde minik ziyaretçilere kapılarını aralayacak.

KEPEZ’DEN RENKLİ FESTİVAL
'Antalya Sömestir Festivali', 22 Ocak Çarşamba günü kapılarını aralıyor. Mimar Sinan Kongre Merkezi'nin ev sahipliği yapacağı festival, renkli etkinliklerle çocukların keyifli bir tatil geçirmesini sağlayacak. Festivalde turnuva, atölye çalışmaları, çeşitli şovlar, tiyatro, müzikal, konser, illüzyon gösterileri yer alacak. Antalya Sömestir Festivali çocukları çok sevdikleri oyuncularla ve yazarlarla da bir araya getirecek.

TURNUVALAR, SHOWLAR, ATÖLYE ÇALIŞMALARI            
Oyuncu ve Anne-Çocuk yazarı Şermin Yaşar 22 Ocak Çarşamba, Kral Şakir çizeri Varol Yaşaroğlu 23 Ocak Perşembe, Çocuk oyuncu Emir Berke 25 Ocak Cumartesi saat 13.00'te, sosyal medya fenomeni Prenses Elif 26 Ocak Pazar günü saat 14.00'te, stand up sanatçısı Sefa Doğanay da aynı gün saat 15.00'te söyleşi ve imza günleriyle hayranlarıyla biraya gelecek. TRT Çocuk kanalının Kare Takımı adlı çizgi filmi 22 Ocak Çarşamba, Akıllı Tavşan Momo 23 Ocak Perşembe, Pasta Adası Müzikali'de 24 Ocak Cuma günü çocuklarla buluşacak. TRT'nin sevimli yüzleri belirtilen tarihlerde saat 12.00-14.00-16.00'da olmak üzere 3 farklı seansta perdelerini küçük hayranlarına aralayacak.

Haber merkezi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum