Halk Et'te 2 ayda 34 ton et satıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ilki Kepez'de açılan Halk Et, uygun fiyatla et ve et ürünlerini vatandaşlarla buluşturuyor

Halk Et'te 2 ayda 34 ton et satıldı
16 Şubat 2020 - 17:53

Halk Et Kepez Satış Mağazası'nda iki ayda 34 bin kg et ve et ürünü satıldı.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in halka uygun fiyatlı ve sağlıklı et sunmak amacıyla hayata geçirdiği Halk Et'e ilgi ve talep her geçen gün artıyor. Kepez Zafer Mahallesi'nde açılan Halk Et'in ilk satış mağazası, 11 Aralık- 11 Şubat tarihleri arasında 14 bin kişi tarafından ziyaret edildi. Halk Et'te bugüne kadar satılan et miktarı 34 bin kilograma ulaştı.

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
Halka son derece modern ve sağlıklı koşullarda et ve et ürünlerinin satışının gerçekleştirildiği Halk Et'in gördüğü yoğun ilginin ardından harekete geçen Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraki ANET, Başkan Muhittin Böcek'in talimatıyla yeni mağazalar için hazırlık yapıyor. Manavgat Bahçelievler Mahallesi ve Alanya Şekerhane Mahallesi'nde açılacak Halk Et Satış Mağazaları için hazırlıklar sürdürülüyor. Tadilat çalışmalarının ardından Halk Et, Manavgat ve Alanyalılarla da buluşacak.

TÜM İLÇELERDE AÇILACAK
Antalyalıları ucuz ve sağlıklı etle buluşturmak için söz verdiğini ve bu sözünü de kısa sürede hayata geçirdiğini söyleyen Başkan Muhittin Böcek, “Halk Et Satış Mağazalarımızı diğer ilçelerimizde de açmak için yer arayışlarımız devam ediyor. Antalyalı hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Kaliteli et ürünlerini piyasa fiyatının altında, hijyen ortamda Antalyalılarla buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.
DHA
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum