Genç müzisyenlere Bora Duran sürprizi

EXPO Kongre Merkezi’nde verecekleri konserin hazırlıklarını sürdüren Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası, geçen yıla damgasını vuran ‘Sana doğru’nun provası sırasında bir sürprizle karşılaştı

Genç müzisyenlere Bora Duran sürprizi
16 Nisan 2019 - 17:28

EXPO Kongre Merkezi’nde verecekleri konserin hazırlıklarını sürdüren Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası,  geçen yıla damgasını vuran ‘Sana doğru’nun provası sırasında bir sürprizle karşılaştı.

Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası ve Akant Okulları Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, 22 Nisan Pazartesi saat 19.30’da EXPO Kongre Merkezi’nde sahne alacak. Muratpaşa Belediyesi’nin müzikal belleğinin devamlılığını misyon edinen bir müzik hareketi olarak ortaya çıkan ve klarnet, bağlama, saksafon, keman gibi farklı enstrümanların bulunduğu 84 kişilik Gençlik Orkestrası ve Akant Okullarının 166 öğrenciden oluşan dev korosu, konserde Selami Şahin’den James Brown’a, Aşık Veysel’den Neşet Ertaş ve Yeşim Salkım’a 15 parça seslendirecek.

Üstündağ yönetiminde Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası “Bu Toprağın Sesleri” konseri için provalarına Değirmenönü Kültür Merkezi’nde devam ederken bir sürprizle karşılaştı. Konserde seslendirecekleri Bora Duran’ın geçen yıla damgasını vuran ‘Sana doğru’nun provası sırasında ünlü şarkıcı genç müzisyenleri ziyaret etti. Bora Duran gençlerle bir süre sohbet ettikten sonra Muratpaşa Belediyesi’nin dev Gençlik Orkestrası eşliğinde parçasını seslendirdi.  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum