Reklam

GAZETECİ ÇİFTTEN MUTLULUK 'KINA'SI

MUHTEŞEM GECEDE, STRES ATTILAR

GAZETECİ ÇİFTTEN MUTLULUK 'KINA'SI
04 Şubat 2020 - 14:13

Antalya’nın başarılı ve sevilen gazetecilerinden Mahsum Altaş ile Hazel Berkalp, evlilik öncesi düzenlenen muhteşem kına organizasyonunda mutluluğa yelken açtı. Genç çift, gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren muhteşem gecede, stres attı ve kına gecesi geleneğini yaşattı.

DÜĞÜN ÖNCESİ STRES ATTILAR
Antalya’da yayın hayatını sürdüren İleri Gazetesi’nin genç ve başarılı muhabiri Mahsum Altaş ile Akdeniz’de Yeni Yüzyıl Gazetesi muhabiri Hazel Berkalp, evlilik öncesi kına gecesi düzenledi. Muratpaşa Belediyesi'nin Çiftekuyular Komşu Evi'nde gerçekleşen merasime, Altaş ve Berkalp ailelerinin akrabaları, genç çiftin arkadaşları ve dostları katıldı. Gazeteci genç çift, düğün öncesi stres attı ve kına gecesi geleneğini yaşatarak doyasıya eğlendi. Heyecanın doruk yaptığı gecede çift, romantik danslarla aşklarını perçinledi.

KINALAR YAKILDI, SIRA DÜĞÜNDE
Gecenin ev sahipliğini aileler üstlendi. Tüm konuklarıyla yakından ilgilenen aileler, örnek bir misafirperverlik sergiledi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren kına merasimi, renkli görüntülere evsahipliği yaptı. Renkli geçen kına eğlencesinde, şarkılar eşliğinde ellerine kınalar yakılan genç çiftin mutluluğu gece boyunca gözlerinden okunuyordu.Altaş ve Berkalp çifti, kına merasiminin tamamlanmasının ardından ortak bir açıklama yaparak, mutlu gecelerinde kendilerini yalnız bırakmayan eş, dost ve akrabalarına teşekkür ettiler. Altaş ve Berkalp çifti, önümüzdeki günlerde İstanbul’da düzenlenecek düğünle dünyaevine girecek.

BÜYÜK AŞK, MUTLU SONLA BİTTİ
Genç çiftin nikah töreninde, bir ilke imza atılmıştı. NikahlarınıAntalyaspor’un maçlarını oynadığı stadyumda kıymak isteyen Mahsum Altaş ve Hazel Berkalp çifti, bu dileklerini Antalyaspor yöneticileriyle paylaştıktan sonra, nikahın statta kıyılabilmesi için onay almıştı. Çift, üniversite yıllarında başlayan aşklarını, Antalyaspor Stadyumu’nda düzenlenen muhteşem bir törenle ölümsüzleştirmişti.


Akdeniz Manşet Medya Grubu olarak genç çifte, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Faruk ÇELİK
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum