Reklam

FESPA'da Antalya rüzgarı

Antalya Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Oda Başkanı Özcan Sucu 50 civarında üyesi ile birlikte Avrasya Bölgesi’nin baskı fuarı FESPA Eurasia katıldı.  

FESPA'da Antalya rüzgarı
08 Aralık 2019 - 16:30

İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) sektörün temsilcilerini Antalyalı üyeleriyle buluşturan Özcan Sucu artık gelenekselleşen bu buluşmanın sektöre ve esnafımıza katkıları aşikardır dedi.
Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının tüm yeniliklerinin bir arada sergilendiği fuarda Antalyalı işletmeler ve kobiler, yeni teknolojileri ve en yeni uygulamaları takip etme fırsatı buldular. Fuarları önemsediklerini ifade eden kobi temsilcisi İhsan Kabak, yeni iş imkanları oluşmasına katkı sağladığı gibi işimizi geliştirme ve yeni teknolojileri görme imkanı yakalıyoruz. Başkana, oda yönetimimize ve emeği bulunan tüm mesai arkadaşlarına teşekkürler dedi.
  
Antalya Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Oda Başkanı Özcan Sucu üyelerimizin ticaretini canlandırmak için, yeni nesil makineleri takip etmesi önemlidir. Bunun yolu da fuarlardan geçiyor. Sektörün hacmini arttırmak doğru makine yatırımı ve sektörel paslaşmakla ilgili. Biz burada sadece üyelerimizin ufkunu açmıyoruz aynı zamanda kobilerin ortak paslaşabilecekleri bir birlikteliğe de öncülük ediyoruz. Aynı işi yapanların rekabetle değil iş birliğiyle pastayı paylaşmalarının alt yapısı bu birlikteliklerdir dedi. 
 Ramazan BOZCA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum