Reklam

EMITT'te Kemer tanıtımı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) açılışına katıldı.

EMITT'te Kemer tanıtımı
31 Ocak 2020 - 16:20

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) açılışına katıldı.Dünyanın en büyük 4 fuarı arasında yer alan EMITT, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel'in katılımıyla açıldı.

Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren fuarda, Kemer Belediye Başkanı ve Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Necati Topaloğlu da turizm destinasyonlarının başında yer alan Kemer'in tanıtımını yapmak için yer aldı. Fuarda kurulan Kemer standında bölgenin alternatif zenginliklerine dikkati çeken etkinlikler fuar katılımcıları ile buluşacak. Fuarda, Kemer'in alternatif zenginliğe vurgu yapılarak spor destinasyonu olma kimliğinin de ön plana çıkarılması hedefleniyor.Fuarda, 35 ülke, dünyanın önemli turist çekim noktaları ve Türkiye'den 40'a yakın destinasyon tanıtılıyor. 20 ülkeden 200'ün üzerinde davetli tur operatörünün katıldığı etkinliğe, bu yıl 60 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Fuar, 2 Şubat'ta sona erecek.

DHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum