Reklam

Cep Herkülü: Naim'e Özdilek'te muhteşem gala

Merakla beklenen Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin galası, filmin yönetmeni ve oyuncularının katılımıyla Cinetime ÖzdilekPark Antalya’da gerçekleşti. 

Cep Herkülü: Naim'e Özdilek'te muhteşem gala
25 Kasım 2019 - 17:58

Cinetime ÖzdilekPark Antalya’da düzenlenen filmin galasına, filmin yönetmeni Özer Feyzioğlu ve oyuncuları; Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Batuhan Davutoğlu, Barış Kıralioğlu ve Kemal Ahmet Başar katıldı. Galada sinemaseverlerin yoğun ilgisiyle karşı karşıya kalan yönetmen ve oyuncular, bu durumdan oldukça memnun olduklarını belirtti. Seyircilerle kısa bir söyleşi yaptıktan sonra filmin yönetmeni ve oyuncuları, sinemaseverlerle birlikte filmin gösterime gireceği salonda bir araya gelerek filme dair katılımcıların sorularını yanıtladı.

DÜNYANIN EN İYİ SPORCUSU
Halterde aşılması güç, neredeyse imkansız başarılara imza atan, “Dünyanın En İyi Sporcusu” seçilen efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu, kariyerine 47 Dünya Rekoru, üst üste 3 farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdırdı. Kendi ağırlığının 3 katından fazlasını kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. Dünya rekoruna ilk imzasını attığında 15 yaşında olan Naim Süleymanoğlu, Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu olarak ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı.
Haber Merkezi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum