Reklam

Büyükşehir'de Demir'in de yetkileri alındı

Büyükşehir Belediyesi’nde, Başkan Muhittin Böcek’in yakın çalışma arkadaşlarına karşı yapılan operasyonlara bir yenisi daha eklendi.

Büyükşehir'de Demir'in de yetkileri alındı
13 Kasım 2020 - 17:49
Büyükşehir Belediyesi’nde, Başkan Muhittin Böcek’in yakın çalışma arkadaşlarına karşı yapılan operasyonlara bir yenisi daha eklendi. Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Demir’den, kendisine bağlı birimlerle ilgili imza yetkileri alındı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Hacıarifoğlu’nun, Genel Sekreter Cansel Çevikol’un yetkilerini elinden alması ile ilgili tartışmalar devam ederken, benzer bir uygulamanın Böcek’in A takımında yer alan Ramazan Demir’e de yapıldığı ortaya çıktı. Demir’in Mali Hizmetler, Destek Hizmetleri ve İnsan Kaynakları daire başkanlıkları başta olmak üzere bazı birimlerdeki imza yetkileri alındı. Yetkileri elinden alınan Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Demir, çok uzun yıllardır Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in en yakın çalışma arkadaşları arasında yer alıyor. Konyaaltı Belediyesi’nde Böcek ile çalışan Demir, Büyükşehir Belediyesi’nin kazanılması ile birlikte bu belediyeye geçmişti. Demir, Böcek’i en iyi tanıyan isimlerden kabul ediliyor.

Haber Merkezi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum