Reklam

BAŞKANDAN 'İYİ' DİLEKLER

“SAMİMİYETLE, HER GÖNÜLE DOKUNACAĞIZ”

BAŞKANDAN 'İYİ' DİLEKLER
25 Aralık 2019 - 19:02

İYİ Parti Muratpaşa’nın çiçeği burnunda ‘Kadın Kolları Başkanı’Dilek Aydın Köroğlu, çalışmalarına hızlı başladı.Göreve başladığı günden bu yana Antalya’nın birçok noktasında ziyaret gerçekleştiren Köroğlu, “Önceliklerimizi önümüze alıp samimiyetle ilerleyecek ve her gönüle dokunacağız “dedi

‘İYİ’ KADINLARDAN GAZETEMİZE ZİYARET
İYİ Parti Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Dilek Aydın Köroğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte,bünyesinde Gazete Bir, Akdeniz Manşet ve İleri gazetelerini barındıran Akdeniz Manşet Medya Grubu’nu ziyaret ederek, çalışmalarında destek istedi.Göreve başladığı günden bu yana, Antalya’nın birçok noktasında ziyaret gerçekleştiren Başkan Köroğlu, yerel basının önemine dikkati çekerek, gazetecik mesleğinin her meslekten daha zor olduğunu dile getirdi.

GELECEĞİ, KADINLARLA İNŞA EDECEĞİZ
Kadın Kolları olarak, ilçe genelinde aktif olarak sahada olduklarını belirten Dilek Aydın Köroğlu, teşkilatta yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gerçekleştirdikleri her ziyaretteki karşılıklı fikir alışverişinin ardından, yeni bir çalışma başlattıklarını anlatan Köroğlu, Antalya’yı ve daha güzel yarınları, kadınlarla birlikte inşa edeceklerini vurguladı. Ocak ayında gerçekleşmesi planlanan kongreyle birlikte, teşkilatın şekilleneceği belirten Başkan Köroğlu, Antalya’ya ve kadınlarına değer katacak projeleri hayata geçirerek,yollarına devam edeceklerini kaydetti.

İYİ PARTİ BİR KADIN HAREKETİDİR
İYİ Parti’nin, kadının gücünü ortaya koymak ve kadın isterse neleri hayata geçirebileceğini yaşamış bir insanın öncülüğünde ortaya çıkan bir siyasi parti olduğunu ifade eden Köroğlu, şu ifadeleri kaydetti:
“Biz Antalya’da bir kadın harekatı başlatarak öncelikle kentimize ve Muratpaşa’mızın sorunlarına çözüm getirmek için mücadele edeceğiz. Ardından da genel siyasette partimize güçlü bir destek sunmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Elbette siyasi ideolojilerimizin savunucusu olacağız ancak, bizler herşeyden önce kadınız, anneyiz; önce çocuk, önce kadın, önce Antalya diyeceğiz. Genel Başkanımız partiyi kurarken kadınlara ve gençlere güvenerek kurdu. Ülkemizde gençlerimiz ve kadınlarımıza gereken önem verilmemektedir. Bizler İYİ Parti olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Şehirlerimiz kadın eliyle daha güzel hale gelecek.Önceliklerimizi önümüze alıp samimiyetle ilerleyecek ve her gönüle dokunacağız”

Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
 
Faruk ÇELİK, Fotoğraf: Serçin ÇILDIR

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum