Reklam

Başkan Esen'den esnaf ziyareti

TAKSİ DİREKSİYONUNA GEÇTİ

Başkan Esen'den esnaf ziyareti
19 Ocak 2020 - 17:10

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Toros Mahallesinde Cihan Taksi Durağını ziyaret etti. Bir taksinin direksiyonuna geçen Başkan Esen, taksi şoförleriyle hem sohbet etti, hem de yaşadıkları sorunlara bizzat tanık oldu.

Zaman zaman taksi esnafını ziyaret eden, onların istek ve şikayetlerini dinleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, son olarak Toros Mahallesinde Cihan Taksi Durağını ziyaret etti. Taksiciler tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Semih Esen “Konyaaltı'nda halkına hizmet eden tüm esnafımız gibi taksici kardeşlerimizle de sürekli temas halindeyiz. Kendilerini ziyaret ederek hem kentimiz hakkında sohbet ediyor hem de istek ve şikayetlerini dinliyorum. Onlar da bizi misafirperverce konuk ediyor. Taksici arkadaşlarıma işlerinde kolaylıklar ve bol kazançlar diliyorum" dedi.

ESNAFTAN TEŞEKKÜR
Ardından bir taksinin direksiyonuna geçen Başkan Esen, taksici esnafıyla hem kenti gezdi, hem de onların yaşadıkları sorunlara bizzat tanık oldu. Başkan Esen, “İşleri gereği vatandaşla birebir iletişim halinde olan taksiciler, ülkenin nabzını tutan kimselerdir. Konyaaltı Belediyesi olarak bizler her zaman esnafımızın yanındayız" diye konuştu. Cihan Taksi Durağı esnafı da Başkan Semih Esen'in yapmış olduğu ziyaretten son derece memnun olduklarını belirterek, kendisine teşekkür etti. DHA
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum