AŞT perdelerini 26 Ocak'ta açacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatroları (AŞT), perdelerini 26 Ocak'ta 'İstibdat Kumpanyası' oyunu ile açacak.

AŞT perdelerini 26 Ocak'ta açacak
22 Aralık 2019 - 16:54

Yeni oyuncularla kadrosunu güçlendiren AŞT, bu sezon sahneleyeceği ilk oyun olan 'İstibdat Kumpanyası'nın çalışmalarına hızla devam ediyor. Mine Tüzen Tüfekçioğlu'nun yönettiği oyunun 26 Ocak'ta seyirciyle buluşması hedefleniyor. Mine Tüzen Tüfekçi yönetiminde çalışmalarına Cam Piramit Meltem Salonu'nda devam eden AŞT oyuncularını, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer ziyaret etti. Provaları izleyen Tuncer, oyuncularla tek tek selamlaşarak yeni sezonda başarılar diledi.

'EKİBİMİZE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ'
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in AŞT ekibine selam ve sevgilerini ilettiğini ifade eden Cansel Tuncer, “Yeni sezonu inşallah hep birlikte açacağız. Size güveniyoruz. Çok güzel oyunlar sergileyeceğinize inanıyoruz. Tiyatromuza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Çünkü tiyatro, kültür, sanat bizim için çok önemli. Antalya'da kültür-sanatla ilgilenen herkesi sizlerle buluşturmak istiyoruz" dedi.
DHA

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum