Reklam

Antalya'da pskilojik danışmanlığın yeni adı: 'Lilyum'

Lilyum Psikolojik Danışmanlık Merkezi açılışını gerçekleştirdi. Kepez ilçesi Ulus Mahallesinde, Kaan Değirmencioğlu kuruculuğunda faaliyetine başlayan danışmanlık merkezinin açılışına Antalya’nın siyaset ve iş dünyasından birçok isim katıldı

Antalya'da pskilojik danışmanlığın yeni adı: 'Lilyum'
25 Haziran 2021 - 17:51
Lilyum Psikolojik Danışmanlık Merkezi, geçtiğimiz günlerde siyaset ve iş dünyasından birçok kişinin katıldığı törenle açılışını gerçekleştirdi. İş insanı Kaan Değirmencioğlu önderliğinde, Antalya’da psikolojik danışmanlıkta yeni bir soluk hedefiyle yola çıkılırken, açılışa MHP Antalya İl Başkan Yardımcısı Yiğit Paşabeyoğlu, Konyaaltı İlçe Meclis üyesi Kazım Buyruk, siyasi parti temsilcileri ve iş dünyasından birçok kişi açılışa katıldı.

EMDR tedavisi
Alanında uzman psikolog kadrosu ile etik ve bilimsel bir çerçeve dahilinde faaliyet gösterecek ve merkeze gelenlere hizmet verecek Lilyum Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Türkiye’de henüz çok bilinmeyen Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme (EMDR) terapi yöntemiyle de danışanlarına farklı terapi seçenekleri sunacak. Bireyin var oluşunu biyo-psiko-sosyal bir çerçevede değerlendirerek, sürekli değişen ve gelişen dünyada bireylerin ruh sağlığını korumaya yönelik psikolojik destek vermeyi amaçlamayan merkez, her kesimden kitleye hitap edebilmek adına bilimsel, güncel ve dinamik bir çatı altında toplanan uzman kadrosuyla faydası ve geçerliliği bilimsel olarak kanıtlanan tekniklerle ilerliyor. Lilyum Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Psikolog Nur Deniz Yüksel, Nezihi Ünal, Diyetisyen Cemre Gülseven ile hizmet verirken, başlıca bireysel psikolojik danışmanlık, çocuk ve ergen psikolojik danışmalığı, çift-evlilik ve aile danışmanlığı, cinsel terapi, online danışmanlık, çocuk-ergen ve yetişkin gruplarda psikolojik değerlendirmeyi sağlayan objektif/projektif testler ve kurumsal danışmanlık ve beslenme/diyet danışmanlığı alanlarında destek verecek.

Murat ESENTEKİN

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum