Reklam

07 Halı Yıkama Konyaaltı'nda!

      07 halı yıkama Konyaaltı ilçesinde ve tüm bölgelerinde gerçekçi ve uygun fiyata kaliteyi ayağınıza kadar getiren en yetkin halı yıkama firmasıdır.

07 Halı Yıkama Konyaaltı'nda!
19 Kasım 2020 - 16:47

                07 halı yıkama Konyaaltı ilçesinde ve tüm bölgelerinde gerçekçi ve uygun fiyata kaliteyi ayağınıza kadar getiren en yetkin halı yıkama firmasıdır. Konyaaltı halı yıkama teknoloji çağının getirdikleri ve sağladığı kolaylıklar ile steril bir ortamda halılarınıza gereken özeni gösteren 07 halı yıkama teknisyenleri, özeni yaşadıkları öncülükler ile pekiştiriyor. Antalya halı yıkama firmaları arasında ise tercih ediliyor. Peki neden?.

            Konyaaltı halı yıkama firması olarak öncelikle yepyeni makineler ve ekipmanlar ile çalışmalarından ötürü bir avantaj söz konusu. Daha sonrasında inanılmaz hızlı evden alım, yıkama ve eve teslim süreci ile yarattığı gerçek memnuniyetler tabii ki de adından sıkça söz edilmesindeki diğer etmenlerden sadece birkaçı. E bir de güler yüzlü personeller eklenince bu memnuniyet katbekat artıyor. Daha önceki dönemlerde halılarını yıkatmış ev hanımları bilirler; Havuz sistemi mevcut idi. Bu sistemde toplanan tüm halılar (başka başka evlerden toplanan halılar bunlar.) tek havuzda kimyasallar ile yıkanırdı. Tabii bu sistemin steril olup olmadığı çok ayrı bir tartışma konusu. Çünkü belirttiğimiz gibi birden fazla evden toplanan halılar tek havuzda yıkanmakta.  E bu da farklı farklı virüs ve bakteri, haliyle de çeşit çeşit hastalıklar demek.
 
           Konyaaltı halı yıkama işlemlerini makineler ile yapmakta. Bu makineler hem yıkama hem de durulama yapmakta. Her halı ayrı ayrı süreçlerden geçtiğinden sıhhatten edilmiş bir tasarruf yok. Bu da halılarımızın tertemiz ve sağlıklı koşullarda bize ulaşması anlamına geliyor. Sizler için bizzat yerinde gidip halılarımızın tüm yıkanma süreçlerini gözlemledik ve çıkan sonuçtan da çok memnun kaldık. Temizliğin çok önemli olduğu şu pandemi döneminde dahi güzel hizmetler alabilmek bizce fazlasıyla takdire şayan oldu.

  
          07 Halı yıkama
Konyaaltı halı yıkama olarak kendinden bekleneni fazlasıyla verdi. Sadece halı yıkama değil, koltuk, perde ve mobilya yıkaması da yapan 07 halı yıkama güvenilir ve hızlı bir süreçle bizlere yardımcı oldu.


Siz de bu hizmeti almak ve kaliteyi deneyimlemek istersiniz değil mi?. Hemen bizi google’dan bulun veya 0530 114 10 07 nolu telefondan arayarak ayağınıza kadar sorunsuz hizmet alın!.
07 Halı yıkama’yı instagram’dan takip edin.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum