17 Kasım 2017 00:19
-A +A
Hidayet GÜLTEKİN

Hidayet GÜLTEKİN

YAŞADIKLARIMIZ

Ekim ayında yasalaşan müftülüklere nikah kıyma yetkisi sonrasında hayatımızda hiçbir şey değişmedi. Demek ki normalleşme böyle bir şey. Hatırlayacaksınız haftalarca süren tartışmaları ve geldiğimiz noktada kıyametin kopmadığını görmüş olduk.
Hem dünyada ki uygulamaları, hem de ülkemizdeki Resmi & Dini nikah olayına son veren bu uygulamayı desteklediğimi bir kez daha yinelemek istiyorum. Laiklik elden gidiyormuş, rejim yıkılıyormuş diye haykıranlar artık görmüş olmalı ki, laikliğin elden falan gittiği yok. Bu ülkenin mihenk taşı olarak kalmaya da devam edecektir.
Yok efendim insan haklarına aykırı imiş, vay efendim kadın hakları zedelenirmiş, yok efendim anayasanın eşitlik ilkelerine aykırıymış. Neler de neler iddia edilmişti.

Unutulmaması gereken, belediye başkanının yetki verdiği memur devlet memuru oluyor ve nikah kıyıyor ama bir diyanet görevlisi sanki bu devletin resmi memuru değilmiş gibi bir algı oluşturulmaya çalışılması yanlıştı ve bu yanlış artık herkes tarafından görülmüş oldu.
Antalya’da il müftümüz Osman Artan’ın kıyacağı ilk nikah merasiminde hazır bulunacağım. Sizde olmalısınız…

İYİ PARTİ TÜRKİYE’YE İYİ GELİR Mİ?
Ben iyi geleceği kanaatindeyim.
FETÖ, operasyonel gücünü her siyasi partide denedi, demeye devam ediyor. Kamuoyunda yıllardır yüksek sesle seslendirilen bir kaset komplosuyla CHP Genel başkanını değiştiren gizli elin hala çalışmalarına devam ettiği hem yaygın medyada hem de ekranlarda tekrarlanmaya devam etmektedir. 

Yine aynı çalışmalar kapsamında kaset kumpası operasyonlarında MHP’de yaşananları hatırlarsınız. Kaset kumpası ile genel başkan yardımcısı seviyesinde onlarca insanı siyasetten saf dışı edildiğini biliyoruz. Bununla Devlet Bahçeliye diz çöktürmek istediler ama olmadı.
Bahçeli, parti içindeki FETÖ uzantılarını bir bir parti dışına itti.
FETÖ şimdi son kozunu oynuyor.

Meral Akşener’i parlatarak ona bir parti kurdurdu. Gerçi yüksek sesle seslendirilen bu iddialara karşılık Akşener bu hususta kimin elinde ne bilgi belge varsa gereğini yapsın çağrısına karşılık atılmış resmi bir adım olmamasına rağmen genel kanı hala değişmiş değil.
Akşener’in daha yolun başında gelen istifalarla sarsılması da ayrı bir konu. Sadece MHP değil diğer partilerde de kendilerine yer bulamayanların toplandığı bir merkez haline gelen İyi parti ne yapabilir?
A takımına milliyetçileri alarak Atatürk’ün çocuklarıyız biz diyen Akşener’in muhalefeti bölmekten başka yapacağı bir şey yok.Yani aslında AK Parti’ye karşı kurulan bu hareket muhalefeti bölerek AK Partiye hizmet edecek ve böylece de Türkiye’ye İYİ gelecek.
Haydi hayırlı olsun.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...