16 Ağustos 2018 00:01
-A +A
Abdülkadir AĞLAMAZ

Abdülkadir AĞLAMAZ

SABIR

Sizin şer bildiklerinizde hayır, hayır bildiklerinizde, şer vardır. Bu ayeti kerimenin tefsirine baktığımız zaman bize şer gibi gelen şeylerde Rabbim hayır murad etmiş olabilir. Bize hayır gibi gelen şeylerde Rabbim şer murat etmiş olabilir.
Evet, bugün şüphesiz ki dünya ve Türkiye gündeminde bu büyük şeytanın Türkiye’ye karşı uyguladığı ekonomik savaş ile ilgili gündemdir. Bizde Mekke-i Mukerreme’den nazargahi ilahiden, arzın merkezinden, bütün vatandaşlarımıza, kardeşlerimize, selam ve dualarımızı gönderiyoruz.

Şüphesiz ki buralarda da büyük şeytanın oyunu, büyük şeytanın hilesi, konuşulmaktadır. Büyük şeytan, şüphesiz ki Hazreti Adem’e secde etmeyerek kendi sonunu hazırlamıştı ve kendini ebedi cehenneme müstahak kılmıştı.
Biz inanıyoruz ki, büyük şeytan Türkiye’ye yaptırımlar uygulayarak kendi sonunu hazırlamakta ve esfeli safiline gideceği günleri saymaktadır. Yeter ki, biz ümmet olarak, mümin olarak, dik duralım, ayakta duralım ve bu kâfirlere boyun eğmeyelim. Yeter ki, biz birbirimize karşı kardeşlik duyguları içerisinde olalım. Ümmet bilinciyle hareket edelim.
Ülkemize devletimize vatanımıza gelecek en ufak bir zararın bize ailemize çoluk çocuğumuza da dokunacağını bilelim. En kötü devlet devletsizlikten iyidir bugün biz kendimizden çok, bütçemizden çok, cebimizden çok, mal ve mülkümüzden çok, devletimizi düşünmek zorundayız.

Atacağımız küçük bir hareket milyonlara neden olabilir yapacağımız küçük bir fedakarlık bir domino etkisi yaratabilir. Bunun için kardeşlerim! Mekke’deki Müslümanlar Türkiye’deki Müslümanlara dik durun arkanızdayız ve herkes sizlere ümmete bu devlete bu vatana bu hükümete  dua ediyor.
Sabredin gelecek günler geçmiş günleri aratmayacak Allah’ın izniyle; zalimler, kâfirler sonlarını hazırlıyorlar yeter ki biz şuurlu olalım, imtihanımızı kaybetmeyelim. Şeytan imtihanını kaybetti büyük şeytan da imtihanını kaybedecektir.
Gelin el birliğiyle birçok olayda bir çok fitnede bütün oyunları boşa çıkardığımız gibi bu oyunu da, bu fitneyi de boşa çıkarmaya çalışalım. Bakın bizim Allah’ımız var bizim Rabbimiz var Rabbimizin gücü kuvveti bütün güç ve kuvvetin üstündedir.     
Rabbimin gücü Amerika’ya da dolara da İsrail’de yeter artar bile, ama biz buna iman etmiş olalım biz buna inanalım, biz buna gerçek manada inanmış ve teslim olarak Rabbimize el açıp yalvarıp yakaralım, dua edelim…
İnşallah bugünlerin ne kadar daha hayırlı olduğunu yine de hep beraber göreceğiz. Cenabı hak inşallah onu( ABD)‘yi yeryüzünün çöp sepetine atacak zamanı bize gösterecektir.

Tekrar arzın merkezinden hepinize selam ve  samimi bir şekilde dualarımı gönderiyorum.
Rabbim yar ve yardımcımız olsun devletimizi vatanımızı ve milletimizi her türlü zarardan ve ziyandan muhafaza etsin.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...