25 Temmuz 2018 00:01
-A +A
Duran CELBİŞ

Duran CELBİŞ

ABD'NİN EN BÜYÜK YERALTI TERÖRÜ DOLAR

Son günlerde doların yükselmesi piyasayı çok etkiledi. İştah kabartıyor gibi görünse de siz bu dalgalanmadan sakın etkilenmeyin. Dolara yatırım yaparak ülke ekonomimizi baltalamayın!
Naçizane fikrim bu tür akımlara kapılmayıp böyle oyunlara gelmeyelim. ABD, istediği anda bu doları düşürüp piyasadaki hakimiyetini kurabilir ve yine bu etkilenmeden en çok dolara yatırım yapanlar etkilenecektir.

Siz de kendi ekonominize daha mantıklı ve risksiz yatırımlar yaparak hem paranızı hem de kazancınızı garantiye almış olursunuz.
Yatırım konusunda rahatlıkla yönelebileceğiniz taşınmaz yatırımları bugüne kadar en sağlam ve en karlı yatırım aracı olmuştur. Bugüne kadar kim hangi araziyi hangi daireyi yada işletmeyi almışsa ise yatırım konusunda amacına ulaşmıştır.
"Paranızın değer kazandığı rota, taşınmaz yatırımlarıdır."

Bugün Çin ve Rusya Altın ve Petrol pazarında ABD'nin dolar terörüyle her ne kadar etkilense de kendini ayakta tutabiliyor. Peki biz? Sizce bize ülke olarak şans mı veriyorlar sanıyorsunuz! Bugün ABD istese piyasaya çok fazla dolar sürse doları bugün 3.500 yapabilir. Ve bu çok zor değil.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...