Zaferin ayak sesleri

TBMM Akdeniz-Pa Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Muratpaşa'da mahalle mahalle gezerek Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Menderes Türel ile Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç için destek istedi

Politika 15 Mart 2019 16:44
Zaferin ayak sesleri
-A +A

TBMM Akdeniz-Pa Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Muratpaşa'da mahalle mahalle gezerek Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı ve  Adayı Menderes Türel ile Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç için destek istedi.

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Muratpaşa'da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Atay Uslu ilk olarak, özel bir eğitim kurumunda öğretmenler ile bir araya geldi, ardından Fırıncılar Odasını, MÜSİAD Antalya Şubesini, Kosgep Girişimcilik Eğitimi alan Öğrencileri, Van  Derneğini ve Gençlik Mahallesinde esnafı ziyaret etti. Yüksekalan, Konuksever, Kızılarık ve Doğuyaka mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek 31 Mart Yerel Seçimlerde Cumhur İttifakı Adaylarına destek istedi.

BELEDİYECİLİK VİZYON İŞİDİR

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ziyaretlerinden yapmış olduğu açıklamada, Muratpaşa'da değişim vaktinin geldiğini, değişim talebini ve iradesini  de Muratpaşa'da yaşayan vatandaşlara yaptıkları buluşmalarda net gördüklerini  ifade ederek, "Adım adım, sokak sokak Muratpaşa'yı geziyoruz, Menderes Türel ve Gökçen Özdoğan Enç Başkanlarımızın projelerini anlatıyoruz. Belediyecilik vizyon işidir, proje işidir, gönül işidir. Antalya için hedeflerimiz var, Muratpaşa için hedeflerimiz var. Vakit tamam. Artık Muratpaşa da AK Parti Belediyeciliği ile tanışacak. Değişimin ayak sesleri her mahalleden geliyor, hizmet belediyeciliğinin, gönül belediyeciliğinin Ak Parti ile yapıldığını tüm Antalya  biliyor, görüyor. " dedi.
Atay Uslu ve Ak Parti ekibinin Muratpaşa İlçesinde çok yoğun geçen program esnasında vatandaşın ilgisinin de çok yoğun olduğu gözlendi.

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
YOLUN SONU

YOLUN SONU

18:40 17 Mayıs 2019
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...