Tütüncü’den Seriklilere destek

Başkan Hakan Tütüncü, belediyesinin imkânlarının ve sosyal tesislerinin, Antalya için önemli bir kültür hizmeti ortaya koyan Serikliler Derneği’nin emrinde olduğunu söyledi.

Güncel 15 Nisan 2018 16:58
Tütüncü’den Seriklilere destek
-A +A

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Serikliler Derneği (ANTSERDER)’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Belediye basın biriminden yapıla açıklamaya göre, Başkan Hakan Tütüncü, Çaybaşı Mahallesi’ndeki dernek binasına gelişinde ANTSERDER Başkanı Adnan Tezgel ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.Başkan Tütüncü, ziyarette ANTSERDER yönetim kurulu üyeleriyle derneğin çalışmaları ve belediyesinin hizmetleriyle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. 
 
GÜZEL BİR ÇALIŞMA
ANTSERDER Başkanı Adnan Tezgel ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Tütüncü, derneğin yaptığı sosyal faaliyetlerle iftihar ettiğini söyledi. ANTSERDER’in kurulmasının, Antalya merkezde yaşayan Seriklilerin bir araya getirilmesi adına güzel bir çalışma olduğunu aktaran Tütüncü, “Derneğin kurulmasında emeği olan yönetim kurulu ve dernek üyelerine teşekkür ederim. Antalya’nın ilçeleri ve köyleriyle ilgili bazı dernekler kuruldu ama ANTSERDER’in farklı bir heyecanla çalışmaya başladığını gördüm. Bu heyecanın aynı şekilde devam edeceğine inanıyorum.” dedi.
 
DERNEKÇİLİK GÖNÜLLÜLÜK ESASINA DAYANIR
Başkan Hakan Tütüncü, dernek çalışmalarının gönüllülük esasına dayandığını hatırlatarak, şunları söyledi: “Dernek çalışmaları kolay işler değil. Dernekler, gönüllülük esasına dayanır. Dernekler hep verme yeridir; para verirsiniz, zaman verirsiniz, emek verirsiniz… Bu anlamda ANTSERDER yönetim kurulu üyelerinin yapmış olduğu her çalışma saygıdeğerdir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.  Her zaman yanınızdayım.  Elimizden ne gelirse, gücümüz neye yeterse yapmaya hazırız.”
 
TÜTÜNCÜ’YE ÖVGÜ
ANTSERDER Başkanı Adnan Tezgel de ziyaretinden ve derneğe gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiği Tütüncü’ye şöyle seslendi: “Çalışkan yapınız bizi onure ediyor. Serikliler olarak çalışmalarınızı takdir ediyoruz.  Sabah saat 06.00’dan gece yarılarına kadar çalıştığınızı biliyorum. Gittiğiniz yer de en az 3 işi birden yapıyorsunuz. Antalya’da Kepez’in dışındaki ilçelerde de çok iyi tanınıyorsunuz. Kepez’in dışında başka bir bölgede vatandaşın evinde çorba içmeniz çok önemli. Bu takdir edilecek bir durum. Bizim gibi fedakârca, karşılık beklemeden çalışıyorsunuz.”
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...