Tütüncü’den kardeşlik vurgusu

Büyükköy Kırkpınar Yarencik Kültür ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği Hıdırellez Şenliği'nde konuşan Başkan Hakan Tütüncü, sevginin yeryüzündeki en önemli erdem olduğunu söyledi

Politika 8 Mayıs 2019 17:52
Tütüncü’den kardeşlik vurgusu
-A +A

Büyükköy Kırkpınar Yarencik Kültür ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği Hıdırellez Şenliği'nde konuşan Başkan Hakan Tütüncü, sevginin yeryüzündeki en önemli erdem olduğunu söyledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Büyükköy Kırkpınar Yarencik Kültür ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği Hıdırellez Şenliği'ne katıldı. Yöre halkı tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Tütüncü, “Dedem 105 yıl önce 3 yaşında iken bu köyden ayrılmış. Biz bu toprağın Büyükköy'ün insanı olan ve bu yönümüzle de iftihar eden birisiyiz. Biz içinizden biriyiz" dedi. Sevginin yeryüzünde en önemli erdem ve en önemli duygu olduğunu dile getiren Tütüncü, “Hepimiz bu güzel ülkenin insanlarıyız. Hepimiz bir olan Allah'ın kullarıyız. Birbirimizi sevmekten daha önemli ne olabilir. Birbirimize daha sıkı sarıldıkça, birbirimizi daha candan kucakladıkça, birbirimizi daha çok sevdikçe her şey çok daha güzel olacak" diye konuştu. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...