TÜRK-İŞ Şube Başkanı veda etti

TÜRK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) 11. Olağan Genel Kurulu'nda, Genel Başkan Yardımcılığına seçilen, TES-İŞ Sendikası Antalya Şube Başkanı ve TÜRK-İŞ İl Temsilcisi Hacı Mevlüt Ünal, Antalya'ya veda etti

Güncel 12 Kasım 2018 12:05
TÜRK-İŞ Şube Başkanı veda etti
-A +A

TÜRK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) 11. Olağan Genel Kurulu'nda, Genel Başkan Yardımcılığına seçilen, TES-İŞ Sendikası Antalya Şube Başkanı ve TÜRK-İŞ İl Temsilcisi Hacı Mevlüt Ünal, Antalya'ya veda etti.
 
 
TES-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Hacı Mevlüt Ünal, TÜRK-İŞ'e bağlı sendikaların Antalya Şube başkanlarıyla bir araya gelerek veda etti. Toplu İş Sözleşmelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hacı Mevlüt Ünal, "Antalya'ya veda ediyoruz belki ama işçi sınıfına değil. Mücadeleye daha güçlü hazırlanıyoruz" dedi. Antalya'dan Ankara'ya gitmenin, mücadeleyi yükseltmek anlamına geldiğini belirten Ünal, "TÜRK-İŞ'in bayrağını hep birlikte yükseklerde tutmaya çalıştık. Bundan sonra sizlerin daha da yukarılara taşıyacağınıza inancım tamdır. Ankara'da bir ağabeyinizin olduğunu unutmayın. Her zaman yanınızda olacağım" diye konuştu.
 
 
KOOP-İŞ Sendikası Şube Başkanı Mustafa Şahin, HABER-İŞ Sendikası Şube Başkanı Murat Senem, TOLEYİS Sendikası Şube Başkanı Cemalettin Kelten, HAVA-İŞ Sendikası Şube Başkanı Mehmet Kırbıyık, TARIM-İŞ Sendikası Şube Başkanı Feyzi Özer, SAĞLIK-İŞ Sendikası Şube Başkanı Hakan Kandak ile YOL-İŞ Sendikası 2. Nolu Şube Başkanı Adnan Kocabaş da işçilerin haklarını savunmaya devam edeceklerini kaydetti.

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...