TÜREL GÖNÜLLÜLERİ KAPI KAPI DOLAŞIYOR

AK Parti ve Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel gönüllüleri, kapı kapı dolaşarak vatandaştan destek istiyor. Çaldıkları her kapının ardından çok iyi şekilde karşılandıklarını ifade eden gönüllüler, aynı zamanda sorunları ve talepleri de dinliyor.

Güncel 15 Mart 2019 15:33
TÜREL GÖNÜLLÜLERİ KAPI KAPI DOLAŞIYOR
-A +A

AK Parti ve Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel gönüllüleri, kapı kapı dolaşarak vatandaştan destek istiyor. Çaldıkları her kapının ardından çok iyi şekilde karşılandıklarını ifade eden gönüllüler, aynı zamanda sorunları ve talepleri de dinliyor.
31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim maratonu hızlandı. Bahçelievler Mahallesi'nde bir grup Antalya sevdalısı bir araya gelerek, AK Parti ve Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel'e destek olmak için gönüllü olarak mahalle mahalle çalışmaya başladı.

TÜREL VE ENÇ’E TAM DESTEK
Önceki gün akşam Konyaaltı Caddesi üzerinde bulunan Özsüt Fırını isimli işyerinde bir araya gelen Antalya sevdalıları bölge sakinleri ile buluştu. Buluşmaya AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kasım Birol Yılgın, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayları Hasan Demirkıran ve Misaye Öksüz de katıldı. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'ne 15 günlük bir süre kaldığını ve kalan süreyi en iyi şekilde değerlendirerek Büyükşehir'de Menderes Türel, Muratpaşa'da ise Gökçen Özdoğan Enç'in seçimden galibiyetle ayrılması için ellerinden geleni yapmak istediklerini belirttiler.

“YÜZDE 5'LİK OY FARKI VAR”
Mahalle toplantısına katılan AK Parti Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayı Hasan Demirkıran, şu anda yüzde 5'lik bir oy farkı olduğunu belirterek, Muratpaşa'da CHP'nin inişi, AK Partinin ise yükselişi olduğuna dikkat çekti. Demirkıran, “Gökçen Özdoğan Enç Muratpaşa Belediye Başkan Adayı olduğu andan itibaren Muratpaşaya ayrı bir enerji geldi. Bu seçim beklendiği gibi olmayacak. Bu seçim Memleket meselesi oldu. Büyükşehir'de de aynı durum söz konusu, Daha güzel bir Antalya için Menderes Türel'in kazanması için gerekirse kapı kapı dolaşacağız" dedi.

"1 NİSAN'DA ZAFERE ULAŞACAĞIZ"

Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Miyase Öksüz ise Muratpaşa'nın yıllardır yeterli hizmeti alamadığını belirterek, "Muratpaşa'da Gökçen hanımın 55 projesi var. Muratpaşa bizim evimiz, hayata geçirilecek olan projelerle esnafımız, işyerlerimiz, vatandaşlarımız, herkes kazanacak. İlk önce hepimizin inanması gerekiyor. Az bir fark var, İnşallah 31 Mart'ta seçimi alarak 1 Nisan sabahı Muratpaşa Belediyesi'ne hep birlikte gideceğiz" ifadelerini kullandı.
Toplantıya katılan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kasım Birol Yılgın da, "İnanırsak Muratpaşa ve Büyükşehir bizim, her şey sandık başında bitecek. 31 Mart'ta sandık başlarında görevli arkadaşların dikkatli olması gerekiyor. Bize hırsız diyorlar, doğru; çalacak gönül bırakmadık. Bütün gönüllere dokunduk" dedi.

BÜYÜKŞEHİR'DE TÜREL, MURATPAŞA’DA ENÇ
Toplantıyı organize ederek Antalya gönüllülerini bir araya getiren bölge koordinatörü Murat Aydın, şu ifadeleri kaydetti:
31 Mart'ta AK Parti'nin Büyükşehir ve Muratpaşa'da başarılı olması için oluşturduğu ekip ile kapı kapı gezdiklerini belirtti. Antalya ve AK Parti sevdalısı bir insan olduğunu belirten Aydın, "AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Balin'e bağlı olarak evleri ve işyerlerini tek tek gezerek 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Büyükşehir'de Menderes Türel'in, Muratpaşa'da ise Gökçen Özdoğan Enç'in kazanması için çaba sarf ediyoruz. Bir vatandaş olarak Antalya sevdalısı ve hizmetin ustası olan mükemmel bir belediye başkanına sahip olmamız büyük bir şans. Yine 31 Mart'ın ardından Gökçen Özdoğan Enç'in de seçimi kazanarak Muratpaşa'yı güzelleştirecek ve çağ atlatacağına inanıyoruz"

Kaynak : Serçin ÇILDIR, Yıldız ÇİÇEK

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
YOLUN SONU

YOLUN SONU

18:40 17 Mayıs 2019
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...