TAVUK DÜNYASI HEDEF BÜYÜTTÜ

Antalya’daki ilk şubesini 5 yıl önce MarkAntalya AVM’de açan Tavuk Dünyası, bu bölgedeki yatırımlarına 2018 yılında da devam etti. Tavuk Dünyası CEO’su Mumcu, “Antalya, İstanbul’dan sonra en çok restoranımızın olduğu ikinci şehir konumunda” dedi

Güncel 11 Ocak 2019 17:01
TAVUK DÜNYASI HEDEF BÜYÜTTÜ
-A +A

Antalya’daki ilk şubesini 5 yıl önce MarkAntalya AVM’de açan Tavuk Dünyası, bu bölgedeki yatırımlarına 2018 yılında da devam etti. Tavuk Dünyası CEO’su Mumcu, “Antalya, İstanbul’dan sonra en çok restoranımızın olduğu ikinci şehir konumunda” dedi.

Antalyalı basın mensuplarıyla bir araya gelen Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, kısa bir yıl değerlendirmesi gerçekleştirdi. Mumcu, “Yakın zamanda Konyaaltı’nda açtığımız yeni şubemizle birlikte Antalya’da toplam 14 restorana ulaştık ve Antalya şu anda İstanbul’dan sonra en çok restoranımızın olduğu ikinci şehir konumunda. Bölgeye olan yatırımlarımıza 2019’da da devam ederek Antalya’nın seçkin lezzet ve sosyalleşme adreslerinden olmayı sürdüreceğiz” dedi.  Konyaaltı’nda cadde restoranı olarak geçen hafta kapılarını açan yeni şubeleriyle birlikte Antalya’daki restoran sayılarını 14’e çıkardıklarını söyleyen Mumcu, şirketin Antalya özelindeki hedefleriyle ilgili, “Tavuk Dünyası olarak Antalya’daki ilk yatırımımızı 2013 yılında yapmıştık. Turizmin olduğu kadar ‘konuk ağırlamanın’ da başkenti olarak gördüğümüz bu güzel şehrimizde artırarak sürdürdük. Lezzetli ve keyifli bir yemek molası vermek isteyen herkes Alanya, Manavgat, Kemer ve Antalya’nın merkezi gibi farklı birçok bölgesinde bulunan restoranlarımız sayesinde, ödüllü lezzetlerimizin tadını keyifli bir atmosferde çıkarmaya başlayabiliyor” dedi.

14 RESTORANA ULAŞTI

Antalya’daki restoranlarında 2018’in başından bu yana yaklaşık 1,5 milyon Antalyalıyı ağırladıklarını da sözlerinde ekleyen Mumcu, “Müşterilerimizin markamıza duyduğu sevgi, Antalyalı yatırımcılarımızın da markamıza olan ilgisini artırıyor. Biz de Antalya’daki yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Antalya’nın İstanbul’dan sonra en çok şubemizin olduğu ikinci şehir olması da bunun en iyi kanıtı diye düşünüyoruz. 2019 yılında Antalya’yı yatırım radarımızda tutmaya devam edecek, yatırımcılarımızdan gelen talepleri değerlendirmeyi ve bölgeye yeni restoranlar açmayı sürdüreceğiz. Yüzde 60 oranındaki bir büyümeyle kapattığımız 2017’den sonra 2018’e 35 yeni restoran hedefiyle başlamıştık. Değişen ekonomik dengeler ve şartlara rağmen yıl hedeflerimizde herhangi bir değişiklik yapmadan çalışmalarımızı sürdürdük ve yılın başından bu yana 17 ilde 32 yeni şube açtık. Yılın son gününe kadar açılacak 3 yeni restoranımızla birlikte 2018’i tam 35 yeni şube ile kapatmış olacağız. Mutlulukla ifade etmek isterim ki; müşterilerimizin bize olan ilgisi bu yıl da artmaya devam etti ve Kasım ayı sonu itibarıyla restoranlarımızda sene başından bu yana yaklaşık 19 milyon müşterimizi ödüllü lezzetlerimizle ağırladık” diye konuştu. 

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...