Tarım danışmanı Akbulut öğrencilere seminer verdi

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü’nde Dr.Öğretim Üyesi Halil Demir rehberliğinde “Sektörel İlişkiler Dersi” kapsamında bir seminer verildi

Eğitim 5 Ekim 2018 17:17
Tarım danışmanı Akbulut öğrencilere seminer verdi
-A +A

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü’nde Dr.Öğretim Üyesi Halil Demir rehberliğinde “Sektörel İlişkiler Dersi” kapsamında bir seminer verildi.

Konuşmacı olarak Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Yön.Kur. Üyesi Uzman Tarım Danışmanı İbrahim Akbulut’un katıldığı seminerde Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’nin faaliyetleri ve tarım danışmanlığı hakkında bilgiler verildi. Yük.Zir.Müh. Akbulut her ziraat mühendisinin odaya mutlaka kayıt olması gerektiğini, ancak gönüllülük olması durumunda çok daha iyi başarılar elde edilebileceğini belirtti. Akbulut konuyla ilgili olarak “Antalya ZMO olarak mühendislerimizin haklarına sahip çıkmaya çalışıyoruz. İş arayan meslektaşlarımız için CV’ler toplayıp eleman ihtiyacı olanlarla onları buluşturuyoruz. Odamızın teknik desteklerinin yanında halk oyunları, müzik koroları gibi sosyal ve kültürel faaliyetleri de bulunuyor.” dedi.  

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Konseyden deprem uyarısı

Konseyden deprem uyarısı

18:00 13 Aralık 2018
Kahreden intihar

Kahreden intihar

10:35 13 Aralık 2018
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...