Su Kaçağı Tespitinde Robotik Teknoloji

Hayatın her alanında gelişme sağlayan teknolojik buluşlar ve cihazlar sıhhi tesisat tamiratı ve su kaçağı tespiti konularında da işleri kolaylaştırmıştır.

Güncel 15 Nisan 2019 15:09
Su Kaçağı Tespitinde Robotik Teknoloji
-A +A

Hayatın her alanında gelişme sağlayan teknolojik buluşlar ve cihazlar sıhhi tesisat tamiratı ve su kaçağı tespiti konularında da işleri kolaylaştırmıştır.
 
En belirgin örneğini banyo tavanlarında başlayan ıslaklıklar olarak gördüğümüz su kaçakları için artık kırma dökme işlemi yapılmıyor. Akustik dinleme cihazı adı verilen modern araçlar bu işte kullanılıyor. Ekibimiz hasar bildirimi sonrası en kısa sürede gelip bir çeşit ön keşif yapacaktır. Amaç su kaçağının tam nerede gerçekleştiğini bulmaktır. Bu işlemde kullanılan akustik dinleme cihazı suyun sızmaya başladığı ve damladığı yeri tespit eder, böyle yapılan işte tesadüflere yer kalmaz. Boşuna zaman geçmez, düzeltme işine hemen başlarız. Artık tamirat yapılacak yeri banyolarda veya mutfaklarda sadece bir fayans seviyesine kadar küçülttük. Fayansların altında kalan boruların hasarlı yerine böylece ulaşıyoruz. Cihazla su kaçağı tespiti böylesi pratikleşti. Tesisatçımız gerekli tamiri yaptıktan sonra gerekli kontroller de gerçekleştirilir ve sökülen fayans sizin istediğiniz şekilde kapatılır. Kırılmayan fayans yerine takılır, iş biter.
 
Su Sızıntıları İlerde Büyük Sorunlara Yol Açabilir
 
Su kaçaklarının tamir edilmemesi durumunda binanın duvarlarında lekelenmeler, küflenmeler ve giderek çatlaklıklar yaşandığını bilirsiniz. Biz daha işin başındayken size gerekli önlemi aldıran, yapılması gerekeni yapan bir ekibiz. İlerde sorun büyümeden konuyu halletmiş oluyoruz.
 
Firmamız uzun yıllardır sıhhi tesisat alanında İstanbul merkezli faaliyet göstermektedir. Şişli’den Beykoz’a, Yenibosna’dan Florya veya Kadıköy’e kadar pek çok semtte hizmet vermekteyiz. Teknik ekibimizin nasıl çalıştığı hakkındaki fotoğrafları sitemizde görebilirsiniz. Disiplinli çalışma, kaliteli hizmet ve iş ciddiyeti bizde esastır.  Ayrıca bütün onarımlarımız bir yıl koşulsuz garanti kapsamındadır. Her zaman için kaliteli hizmet ile birlikte düşündüğümüz uygun fiyat anlayışımızı şimdi süregelen ödeme kampanyamız ile destekliyoruz.
 
Müşterilerimize Tek Bir Önerimiz Var
 
Su kaçağı tespiti hakkında siz sayın müşterilerimize tek bir önerimiz var.
  • Tavanda su sızıntısı görürseniz ne yapmalısınız,
  • Su kaçakları bulma işlemi nasıl yapılır,
  • Su kaçakları ne sebeplerle oluşur,
  • Nasıl belli olur ya da
  • Tespit ve tamir fiyatı nedir gibi soruların hepsini tek tek yanıtlayabiliriz fakat konu hakkındaki tek ve gerçek önerimiz bizi aramanızdır. İşi bilenlere bırakmak her zaman en mantıklı çözümdür.
  • Elinizden her işin geldiğini biliyoruz ama su kaçağını ben bulacağım ve ben tamir edeceğim dememeniz sizi zaman kaybından ve boşa gidecek iş gücünden kurtaracaktır. Çünkü biz robotik adı verilen cihazlarla çalışıyoruz.
  • Kırmadan su kaçağı tespiti işini bize bırakın. Kendi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize hemen ulaşabilirsiniz.
  • Gezici tamir arabalarımızda olan ekiplerimizden size en yakın olanı hemen adresinize yönlendirilecektir. Ayrıca sitemiz konu hakkında sormayı düşündüğünüz sorular ve yapılacak yorumlar için hazır haldedir.
Gider Tıkanmaları da Ayrı Bir Sorundur
 
Sıhhi tesisat sistemleri içinde sıklıkla yaşadığımız bir başka sorun gider tıkanmalarıdır. Günlük kullanım sonucu pek çok nedenle oluşabilen bu tıkanmaların da tam yeri gene görüntülemeye yarayan mimik kameraların boru içine sarkıtılması ile tespit edilebilir. Tıkanmanın durumu net olarak kamera görüntüleri yardımıyla belli olur. Sonrasında gene bizim robotik cihazlar dediğimiz uygun boru açma cihazları ile çalışmalarımız devam eder, sorun giderilir. Özellikle tuvalet tıkanıklıklarının giderilmesinde ortalığın temiz kalmasının ne kadar önemli olduğunu ise en çok ev hanımları anlayacaktır. Biz aynı zamanda su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açmada hijyenik tamiratlar yapıyoruz diyebiliriz.
 
Bir dünya kenti olan İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında, 7/24, bütün şubelerimizle hizmetinizde ve size sadece bir telefon kadar uzaktayız.
 
Kaynak: https://www.ersoylartesisat.com
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Finike Festivali başlıyor

Finike Festivali başlıyor

15:34 18 Haziran 2019
BETUYAB'tan polise hibe araç

BETUYAB'tan polise hibe araç

13:54 22 Haziran 2019
İsyan ettiren karar

İsyan ettiren karar

14:23 18 Haziran 2019
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...