Şerife Kılıklı’dan destek çağrısı

Gençlerin arkasında durmak ve önlerini açmak için yaptıkları projelere destek olduklarını belirten Kılıklı Sigorta Genel Müdürü Kardelen Şerife Kılıklı, bilgisayar programcılığı öğrencisi Gökhan Yıldız’ın kendi geliştirdiği projesine destek olmak amacıyla iş insanlarına seslendi

Güncel 23 Kasım 2018 15:04
Şerife Kılıklı’dan destek çağrısı
-A +A

Gençlerin arkasında durmak ve önlerini açmak için yaptıkları projelere destek olduklarını belirten Kılıklı Sigorta Genel Müdürü Kardelen Şerife Kılıklı, bilgisayar programcılığı öğrencisi Gökhan Yıldız’ın kendi geliştirdiği projesine destek olmak amacıyla iş insanlarına seslendi.

Kılıklı Sigorta Genel Müdürü Kardelen Şerife Kılıklı, Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Öğrencisi Gökhan Yıldız’ın geliştirdiği projesine destek olmak amacıyla iş insanlarına çağrıda bulundu. Kılıklı, “Arkamızda duracak güçlü ve inançlı iş adamlarından destek bekliyoruz” dedi.

Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı öğrencisi Gökhan Yıldız ise, bu işe olan merakının çok küçük yaşlardan itibaren başladığını kaydetti. Yıldız, şöyle konuştu:

HER ŞEY MERAKLA BAŞLADI
 “Merakımın üzerine gitmek beni her zaman heyecanlandırmıştır. Bu heyecan sayesinde kendimi çok geliştirdiğimi gururla söyleyebilirim. Yer aldığım tüm projeler, çalıştığım yazılım firmaları bana birçok deneyim kazandırdı. Bu deneyimler sayesinde kendime ait tamamen benim olan ve sonunda iyi ki yapmışım diyebileceğim bir proje yapmaya kadar verdim. Yaptığım geniş kapsamlı araştırmalar sonucunda depo alanlarının yeterince takibinin sağlanamadığını ve yine yeterli güvenlik paketlerinin olmadığını fark edip değerlerini işletme sahibine aktarmak ve üst düzey güvenlik hizmeti sunmayı amaçladım.

MASRAFLARI MİNİMUMA İNDİRECEK

“Tasarladığım cihaz ortam değerlerinin değişim gösterdiği ve güvenliğin sağlanması gereken tüm alanlara hizmet verebilir. Bu proje sayesinde işletmeler depo alanlarının takibini ve güvenliğini sağlamak için masraflarını minimuma indirecek. Ayrıca yaptığım cihaz sayesinde işletme sahiplerinin akılları depolarında kalmayacak ve diledikleri zaman işletmelerinin takibini sağlayabilecekler”

Kaynak : Esra KÖKSAL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...