ÖNCE NÖBET SONRA HİZMET

YÖNETİMDEN BAŞKANLIĞA BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

Güncel 14 Kasım 2018 13:49
ÖNCE NÖBET SONRA HİZMET
-A +A

Bem-Bir-Sen Antalya Şube Başkanlığı’nın, geçtiğimiz günlerde yapılan 4. Olağan Genel Kurulu’nda 11 yıl boyunca yönetimde yer aldıktan sonra başkanlık görevine seçilen Salih Erdem, ilk ziyaretini Gazete Bir’e gerçekleştirdi. Başkan Erdem, çalışma stratejileri ve hedefleriyle ilgili açıklamalar yaptı.

ERDEM’DEN GAZETE BİR’E ÖVGÜ
Sosyal sendikacılığı misyon edinen Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Antalya Şube Başkanı Salih Erdem, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gülabi Acar ile birlikte Gazete Bir’e nezaket ziyaretinde bulundu. Güncel ve sendikal konuların konuşulduğu ziyarette, yerel gazetecilikle ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu. Başkan Erdem, Gazete Bir’in önemli bir misyon üstlendiğini ve Antalya gündemini belirleyen çalışmalarıyla önemli işler yaptığına dikkat çekti.

11 YILLIK BAŞARI HİKAYESİ

Bem-Bir-Sen olarak yürütecekleri çalışmalar hakkında da bilgi veren Salih Erdem, çalışma stratejileri ve hedefleriyle ilgili açıklamalar yaptı. 11 yıl boyunca Bem-Bir-Sen yönetiminde bulunduktan sonra geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede başkanlık görevine getirilen Salih Erdem, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üyelerinin yanında olacaklarını söyledi.

"HAKLI DAVA GÜÇLÜ SENDİKA"
Erdem, amaçlarının, kanunlar çerçevesinde çalışanların ekonomik durumunu işverenin mali gücünün elverdiği ölçüde, aynı işi yapan kişiler arasındaki ücret dengesini sağlamak, bilgi ve beceriyi geliştirmek, çalışanların sosyal ve kültürel düzeylerini yükseltmek ve çalışma performansını artırarak geleceğe güvenle bakılmasının teminini sağlamak olduğunu ifade etti.

TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDAYIZ
2500 üyesiyle Antalya’da etkin ve aktif rol oynadıklarını belirten Bem-Bir-Sen Antalya Şube Başkanı Salih Erdem, Bem-Bir-Sen'in ülkenin ticari yapısında önemli yeri olan yerel yönetimlerde görev yapan kamu çalışanlarının üye olduğu en çok üyeye sahip sendika olduğunu belirtti. Erdem, çalışanların haklarını korumak için çaba gösterdiklerini ve her geçen yıl üye sayılarının daha da arttığını vurguladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazete Bir Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Faruk Çelik de, başkan Salih Erdem’i kutlayarak görevlerinde başarı diledi.
Günün anısına çekilen fotoğrafın ardından ziyaret sona erdi.
 

Kaynak : Serçin ÇILDIR, Fotoğraf: Murat ESENTEKİN

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
YOLUN SONU

YOLUN SONU

18:40 17 Mayıs 2019
O aileye hapis şoku

O aileye hapis şoku

18:35 17 Mayıs 2019
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...