MY MEATİNG’DE “DEĞERLİ” BULUŞMA

Elektrik fiyatlarına 2018 yılı için herhangi bir zam gelip gelmeyeceği yönünde açıklama yapan CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, "Uzun süredir elektriğe bir zam gelmedi. Yakın zamanda elektriğe bir zam olur mu? Ne olur ne biter? İnanın biz de şuan bilmiyoruz" diye konuştu.

Güncel 17 Kasım 2017 17:06
MY MEATİNG’DE “DEĞERLİ” BULUŞMA
-A +A

Elektrik fiyatlarına 2018 yılı için herhangi bir zam gelip gelmeyeceği yönünde açıklama yapan CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, "Uzun süredir elektriğe bir zam gelmedi. Yakın zamanda elektriğe bir zam olur mu? Ne olur ne biter? İnanın biz de şuan bilmiyoruz" diye konuştu.

Antalya'da Sivil Düşünce Derneği tarafından kentin dinamik Sivil Toplum Kuruluşlarıyla (STK) istişare toplantıları devam ediyor. Düşünce Derneği'nin son toplantısının konuğu CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli oldu. CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, toplantıda kurum olarak yaptıkları faaliyetlerle ilgili bilgiler verirken, kendisine yöneltilen soruları da cevapladı.

EĞİTİM KURUMLARINA İNDİRİMLİ JEST
Hatıra Ormanı'na Elmalı'da başladıklarını ve 10 bin ağaç dikeceklerini söyleyen Değerli, ağaç sayısını yıl yıl arttırmayı hedeflediklerini ifade etti. Değerli, eğitim kurumlarının indirimli elektrik kampanyasından yararlandığını söyleyerek, "Kamu olduğu için ödemelerinde bir sıkıntı yaşamamız mümkün değil. Zaman zaman bütçenin gecikmesinden dolayı sıkıntılar yaşanabiliyor ama bütün eğitim kurumlarına tolerans alanımız var" dedi.

ANTALYA'NIN BİR PARÇASIYIZ

CK hatıra ormanı oluşturduklarını ifade eden Değerli şöyle konuştu:
"Biz sadece elektrik satan bir şirket değiliz. Antalya'nın bir parçasıyız. Antalya, Burdur Isparta'ya fayda sağlamalıyız. Ormanlarımız azalıyor. Buna dikkat çekmek için 10 bin ağaç dikerek CK Hatıra Ormanı'nı Elmalı'da oluşturmaya başladık. Sokak hayvanlarını da önemsiyoruz. Hayvan sevgisiyle büyüyen bir çocuğun gelecekteki hal ve hareketleri çok farklı olabiliyor. Sokağa baktığınız zaman yaralı, hasta hayvanları görmek hem çocuklarımızı hem de bizleri üzüyor. Dolayısıyla böyle bir proje başlattık. HAYTAP ile beraber çalışıyoruz. HAYTAP sokaktaki yaralı ve hasta hayvanları alıyor, bizim gözetimimizde tedavi ettiriyor. Sonrasında ya sahiplendiriyor ya da bulduğu yere geri bırakıyor" dedi.

ELEKTRİĞE ZAM GELECEK Mİ?
Önümüzdeki günlerde elektriğe bir zam gelip gelmeyeceği ile ilgili soruya CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, "Uzun süredir elektriğe bir zam gelmedi. Yakın zamanda elektriğe bir zam olur mu? Ne olur ne biter? İnanın biz de şuan bilmiyoruz. Bugün hangi enerji oyuncusuna sorsanız bu soruyu net bir cevap kimse söyleyemez" dedi.
Erol Değerli'nin konuşmasının ardından Sivil Düşünce Derneği üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.  İHA


MY MEATİNG GRİLL’DE LEZZETLİ BULUŞMA
Keyfin ve lezzet tutkunlarının yeni buluşma noktası olan My Meating Grill'de kahvaltılı düzenlenen toplantıya CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, Sivil Düşünce Derneği Başkanı Hidayet Gültekin ve üyeleri katıldı. Şirket olarak doğal yaşama ve çevreye büyük önem verdiklerini dile getiren CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, şirket olarak eğitime faydalı, doğaya duyarlı ve kamu çalışanlarına yönelik tarifeler uygulayarak hizmet ettiklerini söyledi.

 

Kaynak : Faruk ÇELİK, Fotoğraf: Esra KÖKSAL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...