Müziğe sevdalı müşavirler

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ASMMMO) üyelerinden oluşan Türk Halk Müziği Korosu’nun konseri büyük beğeni topladı.

Kültür-Sanat 5 Temmuz 2018 16:01
Müziğe sevdalı müşavirler
-A +A

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ASMMMO) üyelerinden oluşan Türk Halk Müziği Korosu’nun konseri büyük beğeni topladı.

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda sosyal ve kültürel aktiviteler devam ediyor. Türk Halk Müziği Korosu’nda görev alan muhasebeci ve mali müşavirlerin hazırladığı ‘Hikayeli Türküler Konseri’, Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Meslek mensupları ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği konserde Şef Deniz Dincel yönetimindeki koro, dinleyicilere muhteşem bir türkü ziyafeti çekti.

“MİSYONUMUZ İLKLERİ BAŞARMAYI”
Antalya SMMM Odası Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar, konserin ardından yaptığı konuşmada, ilklere imza atmayı ilke edindiklerini belirterek, "Amacımız eğitimli, hukuk bilinci gelişmiş, saygın, vizyon sahibi bir meslek mensubu profiline ulaşmak. Aynı zamanda bu tür aktivitelerle de sosyal, iletişimi güçlü bir meslek profili oluşturmaya çalışıyoruz" dedi.

MÜZİĞE SEVDALI MÜŞAVİRLER
Geceye katılan serbest muhasebeci ve mali müşavirler, çok yoğun iş temposunda çalışmalarına rağmen müziğin başka bir şey olduğunu ifade ederek, “Müzik her alanda olması gereken bir şey. Burada olmaktan çok mutluyuz” diyerek görüş belirttiler.
Gecenin sonunda Başkan Çavdar, Şef Deniz Dincel’e ve etkinliğin sunumunu yapan Yaşar İlaslan'a teşekkür ederek çiçek verdi.

Antalya SMMMO yönetim kurulu üyeleri ve koroda görev alan meslek mensupları konser sonrası günün anısına fotoğraf çektirdi.

Kaynak : Serçin ÇILDIR, Fotoğraf: Esra KÖKSAL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...